Хіти тижня. "Провести в Сувалкському коридорі операцію з "іхтамнєтами" досить просто": У ЗСУ поділилися думками щодо навчань росіян в Білорусі

Речник Генштабу ЗСУ назвав ще однією небезпекою цих навчань загрозу того, що певна частина збройного контингенту Росії може залишитися в Білорусі.

Російські військові. Фото: iPress.ua.

Спільні військові навчання Росії та Білорусі, що триватимуть з 14 по 20 вересня, можуть завершитися спробою прориву бійців без знаків розмежування в сторону Калінінградської області. Про це заявив речник Генштабу ЗСУ, полковник Владислав Волошин, передають Патріоти України із посиланням на "Еспресо".

"Там є Сувалкський коридор, який Білорусь і російську Калінінградську область роз'єднує. Це досить невелика відстань, це Польща і Литва. І провести в цьому коридорі таку операцію з "іхтамнєтами" досить просто, як показали події в Криму і на Донбасі", – пояснив Волошин.

Речник Генштабу ЗСУ назвав ще однією небезпекою цих навчань загрозу того, що певна частина збройного контингенту Росії може залишитися в Білорусі. "Росія заявила, що вона ввела до Білорусі 3 тисячі військових. При цьому скільки вона насправді ввела – ніхто не знає. Вона може 3 тисячі вивести. Три ввела, три вивела... А скільки реально вона там може залишити? Тому ми не виключаємо цієї можливості (того що частина російських військових залишаться у Білорусі)", – зазначив український полковник.

З архіву ПУ. Перша леді України показала свої фото зі студентських років

п’ятниця, 7 серпень 2020, 11:00

Дружина Володимира Зеленського Олена в Міжнародний день друзів вирішила показати підписникам свою кращу подругу, з якою вона близька ще з часів студентства. Після того, як Володимир Зеленський офіційно зайняв пост глави держави, Олена Зеленська, його д...

З архіву ПУ. Хіти тижня. Бути головним українським кумом Х*йла - як казначеєм у Люципера: Що відомо про унікальну яхту Медведчука, котру "охрестили" "плавучим Межигір'ям"

п’ятниця, 7 серпень 2020, 9:00

Унікальний штучний витвір інженерного і дизайнерського мистецтва, на заздрість арабським шейхи та найбагатшим стартаперам Заходу. Патріоти України пропонують ознайомитись з матеріалом, підготовлений експолітиком та журналістом Сергієм Лещенко. "Декла...