Російські підводні човни посилили присутність в північній частині Атлантичного океану до масштабів, небачених з часів холодної війни, а китайські військові судна здійснюють патрульні місії в цих водах. Про це розповів в інтерв'ю Голосу Америки командувач військово-морськими операціями США адмірал Джон Річардсон, зазначають Патріоти України.
Активність китайських кораблів біля східного узбережжя США представляє не настільки серйозну загрозу, як російські підводні човни. Країни НАТО від Північної Америки до Європи все сильніше турбуються з приводу сплеску активності російського підводного флоту на півночі Атлантики.
"Мова йде про максимальний рівень активності за 25 років", - говорить Річардсон.
Влада США побоюються, що Москва може спробувати використовувати підводні човни, щоб підрізати підводні кабелі, що з'єднують два континенти, або підключатися до них.
У зв'язку з ускладненням обстановки на півночі Атлантичного океану США недавно реактивували командну структуру для забезпечення безпеки біля східного узбережжя - Другий флот, основне завдання якого - змагання з найбільшими державами, а не боротьба з тероризмом.
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...