Російські підводні човни посилили присутність в північній частині Атлантичного океану до масштабів, небачених з часів холодної війни, а китайські військові судна здійснюють патрульні місії в цих водах. Про це розповів в інтерв'ю Голосу Америки командувач військово-морськими операціями США адмірал Джон Річардсон, зазначають Патріоти України.
Активність китайських кораблів біля східного узбережжя США представляє не настільки серйозну загрозу, як російські підводні човни. Країни НАТО від Північної Америки до Європи все сильніше турбуються з приводу сплеску активності російського підводного флоту на півночі Атлантики.
"Мова йде про максимальний рівень активності за 25 років", - говорить Річардсон.
Влада США побоюються, що Москва може спробувати використовувати підводні човни, щоб підрізати підводні кабелі, що з'єднують два континенти, або підключатися до них.
У зв'язку з ускладненням обстановки на півночі Атлантичного океану США недавно реактивували командну структуру для забезпечення безпеки біля східного узбережжя - Другий флот, основне завдання якого - змагання з найбільшими державами, а не боротьба з тероризмом.
Видання The Washington Post з посиланням на неназваних співрозмовників написало про розпуск у США робочої групи і звільнення її координатора, уповноважених збирати дані про воєнні злочини, скоєні Росією проти України, передають Патріоти України. За сло...
Більшість українських біженців не планують повертатися в Україну після війни, зокрема через негативне ставлення в соціальних мережах та невизначеність ситуації вдома. Лише третина з мільйонів біженців має намір повернутися. Про це заявив гендиректор Ки...