Хіти тижня. Путін заговорив про імпічмент Трампу

Президент Росії Володимир Путін відмовився коментувати політику лідера США Дональда Трампа щодо Москви, вважаючи, що можливий імпічмент главі Білого дому - це "внутрішньополітична ситуації штатів".

Так, під час прес-конференції на саміті країн БРІКС, він назвав наївним питання, чи розчарований він в своєму американському колезі, пояснивши, що той "не наречена, щоб в ньому розчаровуватися", - передають Патріоти України з посиланням на РІА "Новости".

"Що стосується розчарування, не розчарування ... ваше запитання звучить дуже наївно. Він же (Трамп. - ред.) Не наречена мені, і я йому не наречена, не наречений. Ми займаємося державною діяльністю, у кожної країни є свої інтереси. Трамп в своїй діяльності керується національними інтересами своєї країни, я - своєї", - додав Путін.

У зв'язку з цим російський лідер визнав дивним і недоречним питання про те, як будуть розвиватися відносини Москви і Вашингтона в разі винесення Дональду Трампу імпічменту.

"Абсолютно неправильно було б з нашого боку обговорювати можливості розвитку внутрішньополітичної ситуації в самих США", - додав Путін.

Українські військові на Донеччині покращили тактичне положення на трьох ключових напрямках - Наєв

четвер, 15 травень 2025, 13:15

Командувач тактичної групи "Вугледар" Сергій Наєв повідомив про покращення положення Сил оборони України на трьох ключових напрямках. Про це він написав у Telegram, передають Патріоти України. Командувач зауважує, що противник "не вгамовується" на Ново...

Трамп дивно прокоментував неявку Путіна в Стамбул (відео)

четвер, 15 травень 2025, 12:53

Неявка Путіна на зустріч з Зеленським на інспіровані самим кремлівським вождем переговори в Стамбулі чимало політиків та експертів сприйняли як прояв слабкості правителя Росії, всупереч тиражовано у кремлівською пропагандою вдачі "мачо". Але не Трамп