Хіти тижня. Путін "закручує гайки" "киплячого котла": Прокуратура Татарстану заборонила татарську мову

Прокуратура Татарстану зажадала відкликати методичні рекомендації від 3 листопада, які встановлюють обов'язкове вивчення татарської мови в школах.

Наглядовий орган вважає, що цей пункт не відповідає федеральним освітнім стандартам, а видаючи «методичку», регіональне міністерство освіти і науки вийшло за межі своєї компетенції, - передають Патріоти України з посиланням на видання "Русский еврей".

«Подібні дії міністерства носять неодноразовий характер», - зазначає відомство.

Наглядовий орган зажадав від прем'єр-міністра Татарстану Олексія Пісошина відкликати методичні рекомендації зі шкіл і притягнути до дисциплінарної відповідальності співробітників регіонального міністерства освіти і науки.

Прокуратура розпочала перевірку за фактом видання не відповідної федеральному законодавству «методички».

"Братська допомога" Путіна: Найманцям на Донбасі прислали прострочені боєприпаси

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:58

Відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій російських боєприпасів шляхом їхнього підриву. За його даними, відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій боєприпасів шляхом їхнього підриву (на півд...

"Мы буквально в минуты способны перекрыть Азовское море": Скандальний російський політик пригрозив Україні

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:45

Блокування Азовського моря для українських суден може стати реакцією на арешт 15 іноземних суден, які заходили в порти окупованого Криму.​. Росія "буквально в хвилини" здатна перекрити Азовське море для українських судів у відповідь на арешт іноземних ...