Хіти тижня. Путін "закручує гайки" "киплячого котла": Прокуратура Татарстану заборонила татарську мову

Прокуратура Татарстану зажадала відкликати методичні рекомендації від 3 листопада, які встановлюють обов'язкове вивчення татарської мови в школах.

Наглядовий орган вважає, що цей пункт не відповідає федеральним освітнім стандартам, а видаючи «методичку», регіональне міністерство освіти і науки вийшло за межі своєї компетенції, - передають Патріоти України з посиланням на видання "Русский еврей".

«Подібні дії міністерства носять неодноразовий характер», - зазначає відомство.

Наглядовий орган зажадав від прем'єр-міністра Татарстану Олексія Пісошина відкликати методичні рекомендації зі шкіл і притягнути до дисциплінарної відповідальності співробітників регіонального міністерства освіти і науки.

Прокуратура розпочала перевірку за фактом видання не відповідної федеральному законодавству «методички».

Хіти тижня. "Тимошенко абсолютний рекордсмен у світі - її рекорд досі так ніхто і не перевершив", - політолог

вівторок, 21 серпень 2018, 19:30

У тому числі і "геніальна" політика леді Ю призвела до деградації армії, агресії Росії, окупації Криму і Донбасу, крові десятків тисяч людей і мільйону біженців. "У Юлії Тимошенко безліч світових рекордів!", - написав політолог Олександр Палій на своїй...

Хіти тижня. Путін вже запустив небезпечний сценарій для України, під загрозою опиниться вся країна, - генерал

вівторок, 21 серпень 2018, 19:00

Війна на Донбасі обходиться зараз Росії в 1 млрд євро на рік. Спонсорство проросійських сил в Україні об'єктивно коштуватиvt дешевше. Росія не залишає ідею повернути Україну в свою орбіту, тому з наближенням виборів втручання Кремля у внутрішні українс...