Хіти тижня. Путін "закручує гайки" "киплячого котла": Прокуратура Татарстану заборонила татарську мову

Прокуратура Татарстану зажадала відкликати методичні рекомендації від 3 листопада, які встановлюють обов'язкове вивчення татарської мови в школах.

Наглядовий орган вважає, що цей пункт не відповідає федеральним освітнім стандартам, а видаючи «методичку», регіональне міністерство освіти і науки вийшло за межі своєї компетенції, - передають Патріоти України з посиланням на видання "Русский еврей".

«Подібні дії міністерства носять неодноразовий характер», - зазначає відомство.

Наглядовий орган зажадав від прем'єр-міністра Татарстану Олексія Пісошина відкликати методичні рекомендації зі шкіл і притягнути до дисциплінарної відповідальності співробітників регіонального міністерства освіти і науки.

Прокуратура розпочала перевірку за фактом видання не відповідної федеральному законодавству «методички».

Хіти тижня. Не за горами Третя світова? Настав момент для бомбового удару по Північній Кореї - Foreign Policy

неділя, 21 січень 2018, 2:00

Північна Корея продовжить рухатися до своєї мети, яка полягає в розгортанні кількох міжконтинентальних балістичних ракет з ядерними боєголовками, що проходили випробування в 2006-му, 2009-му, 2013-му, 2016-му та 2017 роках. Про це йдеться в матеріалі Е...

Хіти тижня. Крим є і буде українським: "Корабли на территорию не меняются!", - як Цимбалюк відбивався від зграї топ-рашистів у московській телестудії (відео)

субота, 20 січень 2018, 23:38

Журналіст наголосив, що тепер металобрухт Україні не потрібен. В ефірі одного з пропагандистських ток-шоу на росТБ український журналіст Роман Цимбалюк прокоментував нещодавню пропозицію Путіна повернути Україні з Криму її військові кораблі. У цьому мо...