Хіти тижня. "Путін зробив помилку, про яку шкодує", - екс-прем'єр РФ про вторгнення в Україну

Президент Росії Володимир Путін планував агресію проти України за порадами вихідців із КДБ і сподівався, що вона буде проходити за "грузинським сценарієм".

Михайло Касьянов

Таку думку висловив екс-прем'єр-міністр Росії Михайло Касьянов, передають Патріоти України з посиланням на "Гордон".

На питання, хто штовхнув Путіна на кримську, а потім і на донбаську авантюру, Касьянов відповів: "Найближче оточення, вихідці з КДБ. Та й у самого Путіна такі погляди".

"Ви ж знаєте (і це, до речі, було одним із наших із ним розбіжностей), що він вважав колишні радянські республіки Україну, Білорусь, Грузію та інші неповноцінними державами і відносин із ними як із рівноправними партнерами ніколи не будував. Я ж вів іншу політику - ми підписували угоди на рівних, щоб була взаємна вигода. Путіну це не подобалося, він не міг зрозуміти, чому я йду на поступки, вважав і, думаю, сьогодні вважає Україну недодержавою", - зазначив він.

На думку екс-прем'єра РФ, з агресією проти України Путін "зробив помилку, про яку, думаю, шкодує".

З Україною він прорахувався: думав, що все зійде з рук так, як із Грузією, що місяці через три ситуація повернеться в русло business as usual. Цього не сталося, ми побачили спочатку невеликого, потім більшого масштабу санкції, і Росія фактично потрапила в самоізоляцію. Я думаю, Путін дуже переживає з приводу цього", - додав Касьянов.

Росіяни обстріляли пункт пропуску на кордоні з Румунією, є постраждалі (фото, відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 11:59

У вівторок, 26 вересня, під час атаки на Одещину, росіяни обстріляли пункт прикордонного пропуску на кордоні з Румунією. Пошкоджено адмінбудівлю, згоріли вантажні автомобілі, водії зазнали поранень. Про це повідомляє прес-служба Держприкодонслужби, пер...

HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...