Хіти тижня. Рятуватимуться від "солдатів НАТО"? Терористи "ДНР" похвалилися новою "суперзброєю" (фото)

Бойовики запевняють - це унікальна розробка, здатна завдати удару не тільки по силах АТО, але і по американських найманцях, які нібито воюють на Донбасі.

Терористи "ДНР" показали свою "суперзброю". Фото: obozrevatel.com

Терористи "ДНР" випробували гібрид міни та ручної гранати - "лимонки". Про це заявив проект WarGonzo, який підтримує терористів на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Ця подія висвітлюється як розкриття таємниці "секретного проекту ВПК "ДНР". "Ми стали свідками перших випробувань ще влітку, але розкрити таємницю секретного проекту ВПК "ДНР" стало можливим тільки зараз", - сказано в повідомленні протитерористочного ресурсу.

"Ми отримали холодний душ, який старі-нові обличчя в Генштабі приводить до тями", - військовий експерт

вівторок, 28 січень 2020, 23:52

Пункту про відвід військ немає в Мінських угодах. Президент України Володимир Зеленський марно повірив лідеру РФ Володимиру Путіну, що Росія хоче відвести війська з територій Донбасу. Про це розповів військовий оглядач Михайло Жирохов, передають Патріо...

Вкрадене кривавим Мордором: Список українських заводів вивезених в Росію

вівторок, 28 січень 2020, 23:45

Український журналіст, донеччанин Семен Кабакаєв склав список з деяких великих підприємств доля яких йому відома, та що були вивезені до РФ з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, зазначають Патріоти України. Стахановський за...