Хіти тижня. Роковини різанини у Боснії: У мережі пригадали, як українці врятували тисячі боснійських мусульман (відео)

​22 роки тому було скоєно масове вбивство боснійських мусульман. Миротворці з Голландії не змогли захистити населення містечка Сребреніци від етнічних чисток.

На допомогу мирним жителям прийшов український підрозділ миротворців. 79 українських миротворців, які особисто супроводжували кожен автобус з біженцями, врятували п’ять тисяч боснійських мусульман, нагадують Патріоти України.

Якби українські військові, зокрема заступник командувача сектором ООН "Сараєво" Микола Верхогляд, не наполягали, щоб чоловіків від 18 до 60 років не відокремлювали від інших громадян Боснії (жінок та людей похилого віку), вони могли б бути розстріляні.

Миротворці вимагали, щоб в автобуси для евакуації сідали родини у повному складі. В миротворчій місії ООН в Боснії брали участь близько 3,5 тисяч офіцерів і солдатів ЗСУ.

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...

Знищення РФ Каховської ГЕС свідчить, що окупанти усвідомили — з Криму доведеться втекти, - Зеленський

вівторок, 6 червень 2023, 23:14

Президент України Володимир Зеленський заявив, що знищення росіянами Каховського водосховища свідчить, що окупанти усвідомили неминучу втрату тимчасово окупованого Криму. Про це Зеленський заявив у вечірньому зверненні, повідомляють Патріоти України. "...