Хіти тижня. Росія піде на ескалацію конфлікту: Тука пояснив, коли Кремль знову атакуватиме Донбас

За словами чиновника, Кремль не може не використовувати шанс, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні для просування проросійського кандидата в крісло президента.

Георгій Тука. Фото:Телеграф

Росія використає шанс нестабільної ситуації в Україні під час передвиборної кампанії і виборів президента в 2019 році, щоб відновити ескалацію конфлікту на Донбасі. Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, передають Патріоти України.

"Звичайно. Ескалація не тільки можлива, але так і буде відбуватися, я в цьому переконаний", - заявив він.

За словами Туки, Кремль не може не використовувати шанс, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні для просування проросійського кандидата в крісло президента.

"Було б недалекоглядно і нерозумно з боку Кремля не використовувати цю ситуацію, коли держава найбільш ослаблена, коли влада розбалансована, коли в країні відбувається передвиборна вакханалія, популістська. Абсолютно доцільно спробувати використовувати таку ситуацію і піти на це. Сподіваюся, що це розумію не тільки я, але і наші компетентні органи", - сказав Тука.

Джерело: Обозреватель

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...