Хіти тижня. Росія погрожує війною Україні і Молдові через Придністров'я

У Державній Думі РФ зробили заяву, в якій вимагають від обох країн "відмовитися від тиску" на фейковий республіку.

За старою російською традицією, не забули заявити про "блокаду", яку, нібито, організували Київ і Кишинів щодо самопроголошеної республіки, повідомляють Патріоти України з посиланням на РосЗМІ.

Російські законодавці вимагають безперешкодно пропускати через свої кордони "ввічливих людей" і "гуманітарні вантажі". Навіть дивно, що ПМР, в якій давно закінчилися військові дії і, вже яке десятиліття, не потрібно "годувати Молдову", до сих пір не навчилася обходитися без сторонньої допомоги. І все продовжує тягнути гуманітарку від РФ.

Голова профільного думського комітету Леонід Калашников не обирав виразів. Він сказав, що якщо Кишинів і Київ продовжать чинити тиск на Придністров'я, ситуація може "вибухнути" і перетворитися в аналог Донбасу: "Ми вимагаємо від Молдови та України виконання умов здійснення миротворчої місії, умов для пропуску продовольчих вантажів, інакше це перетвориться на осередок, який може підірвати всю ситуацію - не тільки на сході України буде палахкотіти, але і на південному кордоні. Ми з цим змиритися ніяк не можемо. Не тільки тому, що там існує сьогодні світ завдяки, в тому числі, нашим зусиллям останні 25 років, але і тому, що там зараз знаходиться 200 тисяч наших співвітчизників ", - заявив Калашников.

Також депутат обурився відкриттям спільних молдовсько-українських митних і прикордонних пунктів без узгодження з Тирасполем.

"Наша підтримка змінилася": В Україні вироблятимуть чеські штурмові гвинтівки (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 7:32

Чехія передасть Україні ліцензію на виробництво штурмових гвинтівок моделі CZ BREN 2. Про це йдеться в заяві міністерства оборони країни, передають Патріоти України. Як відомо, 29 вересня заступник міністра оборони Чехії Даніель Блажковец взяв участь у...

Український БПЛА зняв російський винищувач, збитий власним ППО росіян під Токмаком

неділя, 1 жовтень 2023, 6:41

ППО окупантів збило власний літак, але пропустило український безпілотник, який зміг залетіти в глибокий тил ворога. Російське ППО на окупованій частині Запоріжжя збило напередодні власний літак, але не помітило український дрон, який знімав місце паді...