Хіти тижня. Російські найманці відмовляються воювати проти ЗСУ, - ГУР

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони фіксують випадки залишення найманцями передових позицій в зоні проведення антитерористичної операції через невдоволення діями російського командування.

Про це заявив представник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко під час брифінгу в понеділок, передають Патріоти України.

«За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, за підсумками виплати 16 і 17 листопада цього року бойовикам так званих першого і другого армійських корпусів місячного заробітку зганено випадки зловживання російськими офіцерами службовим становищем, які полягали у привласненні додаткових виплат підлеглим, в тому числі і так званих бойових. Такі дії російського командування викликають невдоволення серед найманців, в результаті чого істотно збільшується кількість випадків залишення ними передових позицій», - сказав Лисенко.

Крім цього, зазначив він, «серед особового складу російських окупаційних військ продовжує зростати невдоволення умовами служби і небажання брати участь в бойових діях проти сил антитерористичної операції».

«Зокрема, 18 листопада рішенням командування так званого першого армійського корпусу знятий з передової позиції і виведений в тил один з підрозділів через саботаж виконання ним завдання зведення бойових дій проти сил АТО. 17 листопада в одному із з'єднань так званого другого армійського корпусу зірваний план чергової ротації через збільшення кількості особового складу, який відмовляється вирушати на передову і брати участь в бойових діях проти сил АТО», - зазначив представник Міноборони по АТО.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...