Хіти тижня. Російський актор і ворог Путіна нарешті отримав в Україні статус біженця

Сергій Анісіфоров близько трьох років судився з міграційною службою України.

Сергій Анісіфоров. Фото: Факти.Колишній російський актор Сергій Анісіфоров, який брав участь у Євромайдані в 2014 році, зараз живе в Україні і є активістом одеської "Самооборони", нарешті отримав статус біженця. Про це він сам розповів у Facebook, передають Патріоти України.

Як зазначив він, департамент у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби (ДМСУ) вже видав посвідчення біженця.

Анісіфоров близько трьох років судився з міграційною службою. Потім чиновники три місяці блокували надання акторові статусу біженця, не виконуючи остаточне рішення Одеського апеляційного адмінсуду від 22 лютого 2017 року.

Після розгляду чергової заяви актора про те, що йому небезпечно повертатися до Росії через участь у Євромайдані, Окружний адмінсуд Одеської області постановив надати Анісіфорову статус біженця. Крім того, суд звинуватив міграційну службу в тому, що вона погано аналізує інформацію про країну походження Анісіфорова. Законність цього рішення підтвердив суд другої інстанції.

У відділі з роботи із претендентами захисту міграційної служби навідріз відмовилися пояснити, чому протягом місяця вони не виконували рішення Апеляційного адмінсуду, пославшись на нібито дотримання вимог конфіденційності службовцями ДМСУ.

Зазначимо, Анісіфоров зіграв ролі у більш ніж двадцяти російських фільмах. Він виступив як опозиціонер російській владі, брав участь у протестному русі і маршах незгодних.

Коли закінчиться війна в Україні: Зеленський назвав кілька факторів

середа, 6 липень 2022, 18:44

Тривалість війни та терміни повернення українців на Батьківщину залежать від кількох факторів. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільному з прем'єр-міністром Ірландії Міхолом Мартіном брифінгу у Києві, передають Патріоти України....

Студенти, волонтери та спортсмени: Хто законно може виїхати з України за кордон під час війни

середа, 6 липень 2022, 18:35

У воєнний час в Україні продовжує діяти заборона на виїзд із країни чоловіків призовного віку від 18 до 60 років, через що стали неможливими відрядження та поїздки за особистими обставинами для цієї категорії громадян України, передають Патріоти Україн...