"Що стосується США, то у Вашингтону все менше можливостей стримати КНДР, оскільки ризик провалу дуже високий. У США можуть вирішити, що через ризик розповсюдження ядерної зброї неприпустимо дозволити Пхеньяну розробити МБР", - зазначають у Stratfor.
Прогрес КНДР у розробці ядерної зброї заганяє США в жорсткі часові рамки, що підштовхує адміністрацію президента США Дональда Трампа до детального розгляду можливості військової операції проти КНДР вже в найближчому майбутньому.
Однак така позиція США посилює розрив у даному питанні з Південною Кореєю, яка націлена на мирні переговори з Пхеньяном.
Укладена 17 січня угода про всеосяжне стратегічне партнерство між Росією та Іраном включає військово-технічне співробітництво, тож можливий експорт Іраном безпілотників типу Shahed та іншого військового обладнання для використання Росією в Україні. Про...
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо поскаржився канцлеру Німеччини Олафу Шольцу на українського президента Володимира Зеленського, який не відповів на його запрошення зустрітися в Давосі та пригрозив "заходами" в разі невідновлення постачання російс...