Хіти тижня. ​Щось в лісі здохло: Екс-регіонал-українофоб заговорив з трибуни Ради "солов'їною"

Невже московські політтехнологи вважають реальним завоювання україномовного електорату екс-міністрами Януковича?

Виступ нардепа від Опоблоку торкався радикалів, яким начебто «все можна», зазначають Патріоти України.

Скандальний нардеп від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул сьогодні під час виступу з трибуни Верховної Ради заговори українською мовою.

Виступ Вілкула торкався радикалів, яким «все можна», облиття соратниці Наталії Королевської зеленкою, через що вона «реально може втратити зір», а також обурення політикою декомунізації.

Зазначимо, що раніше в інтерв'ю «Главкому» відомий мовознавець Олександр Пономарів зазначав, що Вілкул вміє розмовляти українською. «Є люди, які чудово володіють українською, але не говорять нею. От якщо взяти одного з представників дуже мені несимпатичного Опозиційного блоку – Олександра Вілкула. Він уміє дуже добре говорити українською, але він демонстративно нею не розмовляє», - сказав він.

Як відомо, Вілкул до останнього час принципово виступав російською мовою. Парадоксально, але саме завдяки йому використання української мови під час виступів з трибуни Ради стало обов'язковим.

Автор: Лесь Лісовик

Хіти тижня. Якщо буде наказ: Яку "криваву ціну" сплатить Україна за військове повернення Донбасу (відео)

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:00

Можуть загинути майже 50 тис. осіб. Голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко у програмі Свобода слова висловив думку, що у разі військового повернення Донбасу можуть загинути 50 тис. осіб, повідомляють Патріоти України. "Якщо буде віддан...

З тризубом на грудях: З'явилися свіжі фото схудлої Надії Савченко

п’ятниця, 22 червень 2018, 18:59

У залі суду нардеп знаходилася в скляному боксі. У мережі з'явилися нові фотографії позафракційного народного депутата Надії Савченко, яка оголосила голодування. Знімки зробили 22 червня в залі засідання Шевченківського райсуду, де розглядалося клопота...