Хіти тижня. Шляхами Білорусі пересуваються авто з номерами неіснуючих країн (фотофакт)

У білоруському місті Могильов помітили автомобіль із номерними знаками терористичної організації "ЛНР".

Відповідне фото на своїй сторінці у Facebook опублікував місцевий житель Володимир Шанцев, передають Патріоти України.

"А ось жигуль з номерними знаками неіснуючої країни (столиця Луганськ), що розтинає по Могильову. Цікаво, як пропустили через кордон?", - написав він.

У коментарі "Українській правді" Шанцев розповів, що фото йому прислав знайомий.

"Чому мені? Мабуть тому, що 2 роки тому я помітив в Могильові машину зі словами на задньому склі "СЕВАСТОПОЛЬ ДОНЕЦЬК ЛУГАНСЬК ОДЕСА" з колорадською стрічкою", - написав він.

"Я два рази звертався в міліцію, з другого разу екстремізму не виявили, але покарали штрафом за порушення правил дорожнього руху, на задньому склі нічого стороннього не повинно бути", - додав Шанцев.

Він розповів, що фото швидко розійшлася по мережах.

"Користувачі пишуть, що цю машину також бачили, також пишуть, що ця машина не єдина, їх в Біларусі багато. Сьогодні ми вже будемо робити заяву для міліції", - сказав він.

Розстрілювали в голову і зі спини: В ООН розкрили страшну правду про злочини російських військових під Іловайськом

середа, 22 травень 2019, 0:20

До полонених українців застосовували тортури, найпоширенішими з яких були побиття, в тому числі з елементами сексуального насильства, імітація страти і інші погрози фізичного насильства. Частину українських захисників вбили в 2014 році під Іловайськом ...

Хіти тижня. Зеленського підписав свій перший указ

вівторок, 21 травень 2019, 23:55

Чи сприйме армія новообраного президента, як дійсного, а не формального лідера? Президент Володимир Зеленський підписав свій перший указ про прийняття повноважень Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відповідний указ оприлюднено на сайті...