Хіти тижня. Скандал у Казахстані: Фіналістка конкурсу краси виявилася чоловіком (фотофакт)

Житель Алма-Ати Ілай Дягілєв дійшов до фіналу жіночого конкурсу краси після чого зізнався в тому, що він чоловік.

Як зазначає видання "Sputnik Kazakhstan", 22-річний чоловік вирішив взяти участь у конкурсі Miss Virtual Kazakhstan і відправив туди свої фотографії в образі Аріни Алієвої. Однак, коли Дягілєв пройшов до фіналу, він зізнався, що насправді є чоловіком, передають Патріоти України.

– Я дійшов до фіналу і коли зрозумів, що все зайшло надто далеко, то вирішив викрити образ Аріни Алієвої. На самому початку надійшло близько чотирьох тисяч заявок з усього Казахстану, в результаті я пройшов до фіналу, – пояснив чоловік.

Після цього визнання організатори конкурсу дискваліфікували казаха і замінили його на іншу учасницю.

Хіти тижня. "Отравление Скрипалей, или Тайна солсберийской проститутки", - блогер

середа, 19 вересень 2018, 3:00

"Простая английская проститутка, загадочно посетившая номер анаболических геев Петрова и Боширова в Солсбери, спутала все карты британской военщине, пытавшейся вылепить из суровых русских парней, приехавших в Англию оттянуть друг друга по полной, каких...

Хіти тижня. Таких зухвалих провокацій тут ще не бачили. День за днем Росія підсилює напругу: "Гюрзи", "Кентави", "Джмілі", "Айленди", данські міні-корвети. Як і чим боронитиме Україна свій Азов

середа, 19 вересень 2018, 1:00

Наразі Україна може зупинити агресію з моря лише силами берегової охорони. Щоб запобігти висадці десантів від рідних берегів треба багато попрацювати, особливо в Азовському морі, де агресор вже має близько 40 бойових одиниць. Однак процес розпочався.