Хіти тижня. Спалились? Головний пропагандист Кремля визнав Росію агресором, а Донбас - Україною (відео)

СкріншотГоловний пропагандист Кремля Володимир Соловйов допустив обмовку, якою визнав Росію країною-агресором, а частину Донбасу - тимчасово окупованою територією України. Необережний вислів, з точки зору російської пропаганди, прозвучав в ефірі його програми "Недільний вечір із Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", повідомляють Патріоти України.

"Верховна Рада все-таки прийняла закон про реінтеграцію Донбасу. За формою це чергове безглузде визнання Росії країною-агресором. А "ДНР" і "ЛНР" - окупованими територіями. А по суті - не те, що замотування, а знищення Мінських домовленостей і пряма підготовка до війни", - обурено висловився він.

Крім того, про те, що території Донбасу - це Україна, він повторив і вдруге, намагаючись розкритикувати дії ООН щодо тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

"Одночасно агентство США з міжнародного розвитку опублікувало план інтеграції Донбасу в українську та європейську економіки. А ООН згорнуло програму поставок продовольства на схід України - немає грошей", - проколовся у черговий раз Соловйов."Стояло завдання не евакуювати, а відбити донецький аеропорт", - легендарний кіборг Олег Кузьміних (відео)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 20:14

У січні 2015 року підполковник Олег Кузьміних, тоді - командир аеромобільного батальйону легендарних «кіборгів», обороняючи ДАП, разом із 14 побратимами потрапив у полон до росіян. Олег Кузьміних, підполковник Збройних сил України, командир 90-го батал...

"Сєп*р у сметані": Консерви від українського військового викликали переполох на Кремль-ТБ у Скабєєвої (відео)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 19:58

Після "реклами" від російських пропагандистів товар почав користуватися неабияким попитом. "Подивіться, сучасна Україна. Як із такими людьми розмовляти про мир? Українська влада про мир і не збирається домовлятися", – висловилася вона, показуючи на бан...