Хіти тижня. "Спільне угруповання": Білорусь визнала, що РФ не вивела свої війська після навчань "Захід-2017"

Після завершення навчань "Захід-2017" на території Білорусі залишається кілька тисяч російських військовослужбовців.

"Захід-2017" на території БілорусіПро це з посиланням на дані, озвучені у Відні білоруською стороною, заявив начальник управління верифікації Генерального штабу ЗС України Андрій Гудзь, передають Патріоти України з посиланням наІнтерфакс-Україна.

"Російські війська на території Білорусі є. У Відні заступник начальника Генштабу, начальник головного оперативного управління Республіки Білорусь генерал-майор Муравейко озвучив, що створено постійно діюче угруповання, спільне білорусько-російське, чисельністю 12 тисяч осіб. Із них 5 тисяч 800 - представники Російської Федерації", - повідомив він.

Крім того, присутність військ РФ на території Білорусі після завершення навчань Захід-2017 підтвердили і іноземні інспектори.

"Під час інспекцій, які проводяться на території Білорусь, іноземні інспектори підтвердили, що російські війська є на території Білорусі", - додав Гудзь, зазначивши, що їх точну кількість визначити важко.

"Захід-2017" на території Білорусі


Окупанти завдали ракетного удару по Одесі, виникли пожежі, постраждали цивільні, зокрема трирічна дитина

субота, 20 квітень 2024, 19:40

Російські окупаційні війська 20 квітня завдали чергового ракетного удару по Одесі, виникли пожежі, є постраждалі. Про це в Telegram проінформував голова ОВА Олег Кіпер, передають Патріоти України. "Ворог не припиняє терор мирного населення. Внаслідок ч...

Закон про "іноагентів" не наближає Грузію до ЄС, - ​президент Європейської Ради

субота, 20 квітень 2024, 19:05

Президент Європейської Ради Шарль Мішель розкритикував грузинський закон про "іноагентів", заявивши, що його прийняття вплине на рішення про вступ Грузії до ЄС. Про це повідомляє Euronews, передають Патріоти України. "Я хочу чітко заявити: цей законопр...