Хіти тижня. "Співробітниця ГРУ виконала ключову роль в отруєнні "Новачком" у Великобританії", - західні ЗМІ

Виявлений флакон з-під парфумів зі слідами "Новачка" може бути аргументом на користь цієї версії.

До отруєння у Великій Британії може бути причетна співробітниця ГРУ. Фото: ЕРА.

До складу групи російських розвідників, причетних до отруєння нервово-паралітичною речовиною Новачок в Великій Британії, входила співробітниця Головного розвідувального управління. Про це повідомили Daily Mirror джерела в британській розвідці, передають Патріоти України.

"Доцільно, що жінка-офіцер, можливо, була частиною команди, виконавши ключову роль", - сказав співрозмовник видання. Брат потерпілого в результаті отруєння Новачком Чарлі Роулі Метью повідомив, що його брат з подругою - загиблою внаслідок отруєння Дон Стерджесс - підібрали в парку флакон з-під парфумів, що містив токсичну речовину, і розпорошили її на себе.

"Все, що я знаю, про що мені розповів Чарльз, що вони підібрали в парку флакон з-під парфумів або лосьйон після гоління, і розпорошили вміст на себе", - розповів Метью Роулі.

Видання зазначає, що виявлений флакон з-під парфумів зі слідами Новачка підтверджує версію, що жінка могла входити до складу групи з шести осіб, яка здійснила замах на колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію 4 березня в Солсбері.

"Не можна ігнорувати нову реальність": Боррель натякнув, що через 20 років Росії не буде

неділя, 24 вересень 2023, 17:59

Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель припустив, що війна в Україні та кінцевий результат стануть однією з трьох рушійних сил створення нового світового порядку поряд із конкуренцією між Китаєм...

“Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: Експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ

неділя, 24 вересень 2023, 17:48

Експерт з питань національної безпеки Іван Варченко підрахував кількість росіян, призваних до армії під час “часткової” та прихованої мобілізації, та спрогнозував невтішну для Кремля ситуацію з протестами у разі спроби поповнити армію новим “гарматним ...