Хіти тижня. США розгорнуть божевільну кампанію: Росії напророкували провал на всіх фронтах (відео)

Вашингтон, погодившись з позицією Москви, висунув майже два десятка пропозицій по відновленню миру на Донбасі, але Росія дала задній хід.

Олег Жданов. Фото: 112 Україна.

США і їх союзники почнуть потужну кампанію з дискредитації Росії. Москва попалася на невиконанні взятих на себе зобов'язань по Донбасу, а Вашингтон обов'язково цим скористається. Про це в ефірі ObozTV заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Так, коментуючи хід переговорів США і РФ щодо відновлення миру на сході України, він зазначив, що Білий дім вихопив ініціативу у Кремля. "Сполучені Штати поступилися Росії - визнали ініціативу РФ і її проект резолюції по миротворцям на Донбасі ... і зловили їх на цьому", - підкреслив Жданов.

Він зазначив, що Вашингтон, погодившись з позицією Москви, висунув майже два десятка пропозицій по відновленню миру на Донбасі, в тому числі, і по 20 тисячам миротворців ООН. "Природно, що Росія дала задній хід - цей варіант неприйнятний для неї", - сказав експерт.

"Тепер Росія виглядає в самому негативному світлі перед світовою громадськістю, тому що вона змушена відмовитися від власної мирної ініціативи, від власного проекту резолюції ООН", - заявив Жданов. "Сполучені Штати зараз розгорнуть божевільну кампанію з дискредитації і іміджевих втрат для Росії в плані того, що вони відмовляються від своїх мирних ініціатив", - додав він.

Як приклад експерт нагадав, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей у своїй промові "рознесла Росію в пух і прах" - вона назвала РФ загрозою сучасному світопорядку. Також Жданов зазначив, що "далі події будуть розвиватися за варіантом №2", який оголосив спецпредставник США по Україні Курт Волкер.

"Він (Волкер. - Ред.) Сказав - або Росія погоджується на миротворців, що для неї виявилося неприйнятним, або РФ робитиме тут (На Донбасі. - Ред.) варіант Придністров'я, що для неї буде дуже боляче - фінансово, економічно і політично", - резюмував військовий експерт.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...