Хіти тижня. Стало відомо, коли і чому Польща вирішила скандалити з Україною

Загострення у відносинах між Києвом і Варшавою почалося після візиту в Україну віце-прем'єр-міністра Польщі Петра Глинського в кінці жовтня.

Про це в коментарі "Апострофу" заявив редактор українського порталу в Польщі Prostir.pl Ігор Ісаєв, передають Патріоти України.

"У 20-х числах жовтня в Києві перебував польський віце-прем'єр Петро Глинський, і йому не вдалося домовитися з українською стороною про відновлення ексгумації поляків-жертв різних репресій на території України. А для Польщі це – важлива тема. Навесні минулого року Український інститут національної пам'яті порадив це заблокувати, поки Польща не з'ясує питання знищених українських пам'яток на своїй території. З того моменту почався обмін "гарячою картоплею" між сторонами", - каже журналіст.

Він підкреслив, що з боку України випади на адресу Польщі робить Український інститут національної пам'яті та його голова Володимир В'ятрович. "З української сторони цю "гарячу картоплю" перекидає тільки Український інститут національної пам'яті, всі інші державні установи намагаються бути дуже стриманими, але інститут і особисто В'ятрович відповідають трохи різкіше, ніж інші українські органи. Але це зрозуміло, бо проти В'ятровича в Польщі піднялася абсолютно незрозуміла хвиля ненависті на державному рівні",- зазначив Ісаєв.

Також серед причин загострення відносин журналіст виділив і швидкі перестановки в уряді Польщі. "На початку грудня в Польщі буде переформатування уряду, і міністр Ващиковський – одна з перших персон на виліт з цього уряду, тому, я думаю, Ващиковський і його відомство вирішили жорстко висловлюватися по відношенню до України, щоб показати, мовляв, ми дійсно працюємо", - звернув увагу Ігор Ісаєв.

"Звільнити окупований Донбас можна лише штурмом": Командир взводу 28-ї бригади розставив крапки над "і" (фото)

середа, 21 серпень 2019, 14:58

Старшина, командир взводу 28-ї окремої механізованої бригади Віктор Єгоров на псевдо "Каратель" захищає Україну зі зброєю в руках з 2014-го й донині. Український військовий переконаний: звільнення окупованих територій можливе лише штурмом, а припинення...

"У Путина в голове сидит не Донбасс и не Крым, а вся Украина до западных границ Российской империи по состоянию на конец 18-го века", - Ілларіонов

середа, 21 серпень 2019, 14:37

"Владимиру Путину выгоден конфликт на Донбассе. Первое. Внешнему потребителю он предлагает картину, будто бы власти России являются невинными овечками, которых наказали ни за что, а Запад будто бы сделал много ошибок. Поэтому пока он их не исправит, не...