Хіти тижня. Стало відомо, навіщо Лукашенко посилив охорону білоруського кордону

Такі заходи пов'язані з посиленням суміжними державами охорони зовнішнього кордону ЄС у зв'язку з міграційною кризою, яка зберігається​, а також підвищенням рівня терористичної небезпеки в країнах Західної Європи

Олександр Лукашенко. Фото:racyja.com

Президент Білорусі Олександр Лукашенко посилив охорону державного кордону. Дане рішення було прийнято з урахуванням нових елементів обстановки. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Politeka.

У їх числі посилення суміжними державами охорони зовнішнього кордону ЄС у зв'язку з міграційною кризою, яка зберігається, а також підвищенням рівня терористичної небезпеки в країнах Західної Європи; збереження високого ризику контрабандного переміщення в Білорусь зброї, боєприпасів, вибухових речовин та інших засобів терору.

Для вирішення названих завдань передбачається вдосконалення спільно з митними органами порядку пропуску через кордон фізичних осіб і транспортних засобів, вдосконалення системи моніторингу ситуації, впровадження в діяльність органів прикордонної служби нових технологій.

У рішенні також враховані зміни в структурі територіальних органів прикордонної служби, пов'язані з виставленням нових підрозділів на українському і прибалтійському напрямках.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.