Хіти тижня. Та ідіть ви вже всі зі своїм Заліссям за Урал, "брати": Росіяни ще більше зненавиділи українців

Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

Ілюстрація:UkrMedia

У Росії спостерігається зростання антиукраїнських і антиімігрантських настроїв.Про це заявив глава "Левада-центру" Лев Гудков, передають Патріоти України.

За його словами, в даний час більше за кавказців росіяни стали не любити циган і мігрантів. В першу чергу - з Середньої Азії, китайців і чорношкірих. Тих, хто поділяє расистські гасла, за словами Гудкова, 20-30% населення. Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

"Останній сплеск етнонаціональної напруженості припадає на 2013 рік", - сказав Гудков. Причина зміни в ставленні до людей інших національностей - "холодна війна" зі США і Євросоюзом, російська агресія проти України.

Втім, нинішня ситуація з антисемітизмом, на думку соціолога, залишається на "нижньому" рівні. Він називає її "латентною агресивністю, яка може стати відкритою агресією, якщо буде забезпечена національна мобілізація".

Джерело: Интерфакс.ру

Окупанти намагалися приховати втрати: На Донеччині бійці ЗСУ знищили голову "Оборонпрому "ДНР"

понеділок, 20 січень 2020, 21:41

Українські бійці завдали точного і результативного удару, чим укотре показали свою майстерність стрільби. На Донбасі українські бійці знищили 220 мм реактивну систему залпового вогню “Чебурашка” і ліквідували чотирьох бойовиків, зокрема очільника «Обор...

Все заради батьківщини: Зеленський назвав причину зниження свого рейтингу і його "чудової команди"

понеділок, 20 січень 2020, 21:22

"З нашої чудової командою ми хочемо відкрити країну - відкрити для бізнесу. Зрештою, це егоїстична мета: ми хочемо, щоб Україна працювала для нас і для наших дітей. Ми хочемо жити тут, тому нам потрібен хороший інвестиційний клімат. Я не хочу відправля...