Хіти тижня. Та ідіть ви вже всі зі своїм Заліссям за Урал, "брати": Росіяни ще більше зненавиділи українців

Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

Ілюстрація:UkrMedia

У Росії спостерігається зростання антиукраїнських і антиімігрантських настроїв.Про це заявив глава "Левада-центру" Лев Гудков, передають Патріоти України.

За його словами, в даний час більше за кавказців росіяни стали не любити циган і мігрантів. В першу чергу - з Середньої Азії, китайців і чорношкірих. Тих, хто поділяє расистські гасла, за словами Гудкова, 20-30% населення. Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

"Останній сплеск етнонаціональної напруженості припадає на 2013 рік", - сказав Гудков. Причина зміни в ставленні до людей інших національностей - "холодна війна" зі США і Євросоюзом, російська агресія проти України.

Втім, нинішня ситуація з антисемітизмом, на думку соціолога, залишається на "нижньому" рівні. Він називає її "латентною агресивністю, яка може стати відкритою агресією, якщо буде забезпечена національна мобілізація".

Джерело: Интерфакс.ру

США погрожують Туреччині санкціями через авіасполучення з Росією, - ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 5:00

США чинять серйозний тиск на Туреччину, щоб Анкара заборонила російським авіакомпаніям здійснювати польоти на територію Туреччини літаками, які виготовлені в Америці. . На думку Вашингтона, такі польоти є порушенням запроваджених проти РФ санкцій, пов...

Без партійного білета, але разом: У "Слуги народу" немає голосів для виключення опального Тищенка з фракції, - ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 4:04

"Слуга народу" не може зібрати потрібну кількість голосів для виключення з фракції нардепа Миколи Тищенка, який оскандалився своєю поїздкою до Таїланду під час війни. Про це повідомляє співрозмовник Української правди у фракції "Слуга народу". Пряма мо...