Хіти тижня. Та ідіть ви вже всі зі своїм Заліссям за Урал, "брати": Росіяни ще більше зненавиділи українців

Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

Ілюстрація:UkrMedia

У Росії спостерігається зростання антиукраїнських і антиімігрантських настроїв.Про це заявив глава "Левада-центру" Лев Гудков, передають Патріоти України.

За його словами, в даний час більше за кавказців росіяни стали не любити циган і мігрантів. В першу чергу - з Середньої Азії, китайців і чорношкірих. Тих, хто поділяє расистські гасла, за словами Гудкова, 20-30% населення. Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

"Останній сплеск етнонаціональної напруженості припадає на 2013 рік", - сказав Гудков. Причина зміни в ставленні до людей інших національностей - "холодна війна" зі США і Євросоюзом, російська агресія проти України.

Втім, нинішня ситуація з антисемітизмом, на думку соціолога, залишається на "нижньому" рівні. Він називає її "латентною агресивністю, яка може стати відкритою агресією, якщо буде забезпечена національна мобілізація".

Джерело: Интерфакс.ру

Після пандемії коронавірусу Росія втратить значення, а США стануть центром: Іноземцев дав цікавий прогноз

понеділок, 6 квітень 2020, 6:54

Західні економіки зможуть відновитися після пандемії коронавірусу до кінця 2020 року. Як заявив російський економіст Владислав Іноземцев, глобальна економіка дуже сильно змінить свою структуру, передають Патріоти України. "Захід остаточно усвідомлює, щ...

Хіти тижня. "Приховувати марно": Терористи "ДНР" розповіли, як "мінусують" по ЗСУ

понеділок, 6 квітень 2020, 0:35

Працюють 120 калібр, МСТА... За даними авторів, працює різний калібр. «Наши минусуют по украинским партнерам. С разных калибров. 120е, в секторе прилегающем к ДАПу и давно забытые звуки МСТА, на дальнобой, на Запад», — відзначається в повідомленні. Міс...