Хіти тижня. Та ідіть ви вже всі зі своїм Заліссям за Урал, "брати": Росіяни ще більше зненавиділи українців

Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

Ілюстрація:UkrMedia

У Росії спостерігається зростання антиукраїнських і антиімігрантських настроїв.Про це заявив глава "Левада-центру" Лев Гудков, передають Патріоти України.

За його словами, в даний час більше за кавказців росіяни стали не любити циган і мігрантів. В першу чергу - з Середньої Азії, китайців і чорношкірих. Тих, хто поділяє расистські гасла, за словами Гудкова, 20-30% населення. Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

"Останній сплеск етнонаціональної напруженості припадає на 2013 рік", - сказав Гудков. Причина зміни в ставленні до людей інших національностей - "холодна війна" зі США і Євросоюзом, російська агресія проти України.

Втім, нинішня ситуація з антисемітизмом, на думку соціолога, залишається на "нижньому" рівні. Він називає її "латентною агресивністю, яка може стати відкритою агресією, якщо буде забезпечена національна мобілізація".

Джерело: Интерфакс.ру

В найбільш зросійщеному місті Естонії почали демонтувати пам'ятки радянським солдатам

вівторок, 16 серпень 2022, 12:16

У вівторок, 16 серпня, уряд Естонії прийняв рішення про перенесення радянських пам'яток у Нарві і Нарва-Йиесуу. Про це повідомляє естонське видання ERR. Підготовку до демонтажу танка-пам'ятника почато, у регіоні триває перенесення інших пам'яток. Повід...

Вже працює по окупантах: Під Харковом бійці ТрО самостійно зібрали реактивну установку залпового вогню (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 12:14

Бійці Ізюмського батальйону тероборони із підручних засобів змайстрували реактивну установку залпового вогню. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці батальйону, передають Патріоти України. Як розповіли захисники, новостворену реактивну уста...