Хіти тижня. Та ідіть ви вже всі зі своїм Заліссям за Урал, "брати": Росіяни ще більше зненавиділи українців

Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

Ілюстрація:UkrMedia

У Росії спостерігається зростання антиукраїнських і антиімігрантських настроїв.Про це заявив глава "Левада-центру" Лев Гудков, передають Патріоти України.

За його словами, в даний час більше за кавказців росіяни стали не любити циган і мігрантів. В першу чергу - з Середньої Азії, китайців і чорношкірих. Тих, хто поділяє расистські гасла, за словами Гудкова, 20-30% населення. Загальна кількість ксенофобів у РФ вже становить 8-15% від чисельності дорослого населення.

"Останній сплеск етнонаціональної напруженості припадає на 2013 рік", - сказав Гудков. Причина зміни в ставленні до людей інших національностей - "холодна війна" зі США і Євросоюзом, російська агресія проти України.

Втім, нинішня ситуація з антисемітизмом, на думку соціолога, залишається на "нижньому" рівні. Він називає її "латентною агресивністю, яка може стати відкритою агресією, якщо буде забезпечена національна мобілізація".

Джерело: Интерфакс.ру

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...