Хіти тижня. Трамп потрапив в пастку, розставлену Путіним, - екс-представник Держдепу Псакі

Російська сторона чітко запланувала, які питання будуть обговорюватися на зустрічі президентів, тоді як американська відразу заявила, що ніякого конкретного плану у неї немає.

Дженніфер Псакі. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп потрапив в пастку, розставлену російським президентом Володимиром Путіним. Про це написала екс-представник Держдепартаменту США Дженніфер Псакі в своїй статті для телеканалу CNN, передають Патріоти України.

"Росіяни просто обіграли президента. Це було передбачувано. І він дозволив цьому статися", - переконана Дженніфер Псакі. Вона назвала росіян "кваліфікованими громадськими маніпуляторами".
За її словами, російська сторона чітко запланувала, які питання будуть обговорюватися на зустрічі президентів, тоді як американська відразу заявила, що ніякого конкретного плану у неї немає.
"Російська сторона повідомила, що планує налагодити відносини між країнами, докладніше ознайомитися з політикою США, обговорити загальне занепокоєння в зв'язку з загрозою тероризму. І росіяни отримали перевагу за всіма трьома пунктами", - переконана екс-представник Держдепу.
Дженніфер Псакі вважає, що Трамп не готовий належним чином до зустрічі, тому не зміг чинити тиск на російську сторону. При цьому Путін був готовий до зустрічі і домігся своєї мети. На її думку, американському президентові вистачило запевнення Путіна в тому, що Росія не втручалася у вибори в США, незважаючи на те, що і розвідка країни, і демократи з республіканцями говорили про зворотне.

"Після того як ти упустив свого супротивника з гачка, у тебе вже не вийде знову натиснути на нього. Що стосується росіян, громадські справи закрито", - переконана Дженніфер Псакі.

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...

Хіти тижня. У перекладі з дипломатичної - "не ваша собача справа": Міністр оборони США відповів на істерики Росії щодо вступу України в НАТО

середа, 27 жовтень 2021, 2:00

Глава Пентагону, міністр оборони США Ллойд Остін, перебуваючи із визитом в Україні, відповів на злобні заяви Росії щодо бажання України вступити в НАТО, зазначають Патріоти України. . Жодна третя країна не має права накладати вето на прагнення України...