Хіти тижня. Це не армія, а мильна бульбашка: Російські військові чекають виведення з Донбасу, - Арестович (відео)

Українські командири за кілька років війни на сході країни в рази краще володіють ситуацією на місці, ніж їх російські супротивники, і мають дуже високий бойовий дух.

Російські військові чекають виведення з Донбасу. Фото: Корреспондент.net.Російські військові виступають проти продовження гібридної війни на Донбасі, де вони несуть колосальні втрати, що призводить до повної втрати боєздатності російських з'єднань. Про це розповів військовий експерт Олексій Арестович в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

"У Росії нарікання серед військових. Вони кажуть, давайте або повномасштабну операцію, або йдемо з Донбасу, тому що неможливо утилізувати військових. Вони несуть колосальні втрати, які раз у десять перевищують наші", - заявив Арестович.

Він підкреслив, що російські військові з полегшенням сприймуть вихід з Донбасу, проте президент РФ Володимир Путін не готовий до такого розвитку подій і буде силою гнати російську армію на схід України.

За словами експерта, українські командири за кілька років війни на сході країни в рази краще володіють ситуацією на місці, ніж їх російські супротивники, і мають дуже високий бойовий дух.

"Додайте до цього, що ми будемо свою землю звільняти. Який буде стояти ентузіазм і рев? Яка буде підтримка у військових. І що у них (російських військових - ред.)? Вони приїхали, написів не розуміють, сепаратистам не вірять, їх регулярно криє українська артилерія. У цій обстановці воювати дуже складно, навіть славній російській армії, яка, насправді, - дута бульбашка. Є російська пропаганда і російська військова міць, а є обстановка на полі бою", - зазначив Арестович, додавши, що ВСУ може вже зараз здійснити успішну наступальну ту операцію на Донбасі.

Крім того, експерт навів свіжий приклад знищення військових РФ на Донбасі - під час боїв під Жолобком.

"Підійшли кадрові росіяни. Їх накрили артилерією, поки вони там стояли, а російські командири, що зайшли з російської сторони, вникали в обстановку. Мені дзвонили небайдужі росіяни з Пітера і повідомили, що після цієї події біля Військово-медичної академії [їм С. М. Кірова Міноборони Росії] чотири доби сідали санітарні борти. Як ви розумієте, у кращий медичний заклад Росії навряд чи сепаратистів возять. Це кадрові російські військові. Звідти (з Донбасу, - ред.) м'ясо вивозили", - розповів Арестович.

"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...