Хіти тижня. "Це порушення усіх норм!": У Раді Федерації РФ пригрозили війною з НАТО за Азовське море (відео)

Росіяни дуже люблять згадувати "міжнародне право", коли говорять про інших, а не про себе.

Олег Морозов. Фото: РБК.

Член комітету Ради Федерації Російської Федерації з міжнародних справ Олег Морозов нервово відреагував на ймовірність заходу кораблів НАТО в українську акваторію Азовського моря і заявив, що це буде можливо лише в разі оголошення війни Росії, передають Патріоти України.

Більше того, він нахабно заявив, що країна-агресор за жодних умов не дозволить Альянсу розмістити свої судна в Азовському морі. Промову із погрозами Морозов виголосив у ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1".

"Українські кораблі якщо з'являються в територіальних водах Азовського моря українських - це їхнє право. Ніхто з цим не може сперечатися. А ось кораблі НАТО увійти в Азовське море не можуть. За визначенням. Це норма міжнародного права. Вони можуть це зробити тільки одним способом - оголосивши війну Росії. Тому що це порушення всіх наявних норм, ніхто цього не дозволить зробити", - самовпевнено заявив представник російських окупантів.

Аншлаги Кобзона тривають 15-ту добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 травня

вівторок, 28 травень 2024, 7:56

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.05.24 орієнтовно склали:

Експерт пояснив, чи може візит Путіна в Мінськ відновити обстріли по Україні з території Білорусі

вівторок, 28 травень 2024, 7:50

Державі-агресорові Росії було б вигідно затягнути збройні сили Білорусі у пряму участь у війні проти України. Однак у цьому не зацікавлений т.зв. президент РБ Олександр Лукашенко. Відповідну думку висловив військовий експерт Павло Лакійчук, керівник пр...