Хіти тижня. Цей день увійде в підручники історії, - Бутусов

Україна з 1 січня 2018-го фактично розриває угоду про безвізовий режим перетину кордону України громадянами Росії

Чергова історична віха, рівнозначна безвізовому режиму з Євросоюзом, - пише у своєму блозі журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України. Тепер, щоб потрапити в Україну, громадянин РФ повинен мати в наявності біометричний паспорт або фіксувати свої біометричні дані на кордоні.

Три ступеня контролю:

по-перше, подати попередню заявку на відвідування України,
по-друге, відзначити перетин кордону на прикордонному контролі із зазначенням пункту, в якому буде знаходитися росіянин в Україні,
і по-третє - зареєструватися після прибуття у вказане місце в найближчому пункті реєстрації громадян РФ і громадян інших країн, які становлять загрозу для України.

"Тепер паспорт РФ в Україні - це червона ганчірка, яка недійсна без реєстрації, і вимагає ретельної перевірки всюди, де буде пред'являтися. Сподіваюся, що Кремль вживатиме заходів, і також максимально ускладнить в'їзд в РФ. Безвізовий режим з РФ - це зашморг на шиї незалежності, і з цієї зашморгом радянського минулого пора кінчати", - зазначив Бутусов.

"Нарешті ми починаємо приймати стратегічні рішення, які забезпечать нашу безпеку і зараз, і в перспективі. Чим більше ми розірвемо залежність від РФ, тим швидше ми припинимо війну. Мета війни для Путіна - повернути Україну в сферу впливу Кремля. Мета війни для України - перестати бути маріонеткою кремлівської банди, розірвати всі контакти між державами по максимуму, і таким чином захистити свободу і незалежність країни.

Ми з вами - учасники і сучасники історичних подій, які назавжди змінять розвиток Європи - ми створюємо незалежну державу, і завершуємо ліквідацію Російської та Радянської імперій!

Наступний важливий політичний крок - треба в односторонньому порядку демаркувати державний кордон з РФ і Білоруссю, і побудувати на всьому протязі хоча б найпростіший паркан-сітку, рів протитрнаспортний, контрольно-слідову смугу, відеокамери і сигналізацію", - підсумував журналіст.

Хіти тижня. "Великі країни ... втомились від санкцій проти РФ": У США закликали визнати анексію українського Криму Росією

п’ятниця, 6 грудень 2019, 2:00

Автор акцентує увагу на втратах, що їх Москва зазнала в процесі захисту півострова під час Другої світової і Кримської воєн. Американський журнал The National Interest закликав США переглянути свою позицію щодо анексії Криму і визнати півострів російсь...

Хіти тижня. Путін готує Зеленському дві нові умови щодо Донбасу: Генерал попередив про небезпеку (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:35

Президент Росії Володимир Путін на переговорах у "нормандському форматі" може висунути президенту України Володимиру Зеленському дві додаткові умови щодо Донбасу. Про це розповів у ефірі ObozTV колишній заступник начальника Генштабу Збройних сил Україн...