Хіти тижня. Цей день увійде в підручники історії, - Бутусов

Україна з 1 січня 2018-го фактично розриває угоду про безвізовий режим перетину кордону України громадянами Росії

Чергова історична віха, рівнозначна безвізовому режиму з Євросоюзом, - пише у своєму блозі журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України. Тепер, щоб потрапити в Україну, громадянин РФ повинен мати в наявності біометричний паспорт або фіксувати свої біометричні дані на кордоні.

Три ступеня контролю:

по-перше, подати попередню заявку на відвідування України,
по-друге, відзначити перетин кордону на прикордонному контролі із зазначенням пункту, в якому буде знаходитися росіянин в Україні,
і по-третє - зареєструватися після прибуття у вказане місце в найближчому пункті реєстрації громадян РФ і громадян інших країн, які становлять загрозу для України.

"Тепер паспорт РФ в Україні - це червона ганчірка, яка недійсна без реєстрації, і вимагає ретельної перевірки всюди, де буде пред'являтися. Сподіваюся, що Кремль вживатиме заходів, і також максимально ускладнить в'їзд в РФ. Безвізовий режим з РФ - це зашморг на шиї незалежності, і з цієї зашморгом радянського минулого пора кінчати", - зазначив Бутусов.

"Нарешті ми починаємо приймати стратегічні рішення, які забезпечать нашу безпеку і зараз, і в перспективі. Чим більше ми розірвемо залежність від РФ, тим швидше ми припинимо війну. Мета війни для Путіна - повернути Україну в сферу впливу Кремля. Мета війни для України - перестати бути маріонеткою кремлівської банди, розірвати всі контакти між державами по максимуму, і таким чином захистити свободу і незалежність країни.

Ми з вами - учасники і сучасники історичних подій, які назавжди змінять розвиток Європи - ми створюємо незалежну державу, і завершуємо ліквідацію Російської та Радянської імперій!

Наступний важливий політичний крок - треба в односторонньому порядку демаркувати державний кордон з РФ і Білоруссю, і побудувати на всьому протязі хоча б найпростіший паркан-сітку, рів протитрнаспортний, контрольно-слідову смугу, відеокамери і сигналізацію", - підсумував журналіст.

Президентський роман: Цимбалюк помітив цікавий нюанс в історії з "вагітністю" Мендель від Зеленського

неділя, 12 липень 2020, 14:51

Прес-секретар чомусь вирішила спростувати тільки вагітність... У своєму блозі він зазначив, що ситуація навколо скандалу в українській політиці починає нагадувати українську версію мелодраматичного серіалу "Санта-Барбара". "З "вагітністю" зрозуміло. Де...

Надихнув Зеленський: Скандальна Періс Хілтон теж вирішила піти в президенти і лягла на стіл (фото)

неділя, 12 липень 2020, 14:28

Світська левиця вважає, що Білому дому потрібен новий декор. Відома світська левиця Періс Хілтон заявила, що має намір балотуватися на пост президента Сполучених Штатів Америки. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти Укр...