Цей документ, зокрема, передбачає економічну інтеграцію та забороняє сторонам брати участь у договорах, спрямованих один проти одного. Якщо одна зі сторін з нього вийде, то, таким чином, вона автоматично перестає визнавати керівництво та кордони іншої.
Ініціатором такого кроку виступила ЛДПР, яку очолює опальний Володимир Жиріновський, передають Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".
"Ми будемо знову у Державній думі піднімати питання, що необхідно розривати нам договір про мир, дружбу та співробітництво, тому що жоден пункт не виконується за чотири роки", – заявив представник політсили Олександр Шерін, який є заступником голови оборонного комітету Держдуми.
Як зауважив політик, 25 грудня 2018 року цей договір має бути пролонговано автоматично ще на десять років, якщо жодна зі сторін за шість місяців до цього не оголосить про вихід.
"Ось 25 червня буде шість місяців, останній термін, коли ми можемо офіційно оголосити на рівні президента Росії. Нам необхідно заявляти в письмовому вигляді, повідомляти українську сторону", – додав парламентар.
Крім того, Шерін наголосив, що після виходу з договору Росія автоматично перестає визнавати керівництво та кордони України.
Президент України Володимир Зеленський завершив свій візит до Туреччини та прямує до Албанії. Про це повідомляє KyivPost, передають Патріоти України. Під час пресконференції із журналістами президент заявив, що вирішив відправити українську делегацію н...
У 2026 році Литва має намір стати першою країною-членом НАТО, оборонні видатки якої перевищать 5% від ВВП. Про це заявив в Анталії міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс, передає "Укрінформ", передають Патріоти України. . "Для Литви є три прі...