Хіти тижня. У Держдумі РФ пропонують ввести публічне зречення від українського громадянства

У Держдумі РФ законопроект про позбавлення громадянства засуджених за тероризм доповнять нормою, за якою українці публічно можуть відмовитися від громадянства заради вступу в російське.

Необхідність поправок, за даними голови думського комітету із законодавства Павла Крашенникова, викликана тим, що бажаючі отримати російський паспорт жителі України часто не можуть отримати довідку про вихід з громадянства цієї країни, передають Патріоти України з посиланням на Коммерсант.

«Є країни, у яких одержати таку довідку складно, але Україна їх просто перестала видавати»,— розповів Крашенинников.

Для таких громадян автори поправок пропонують ввести процедуру «публічного відречення від громадянства України».

В засіданні відповідного комітету, за словами Крашенникова, візьмуть участь представники міграційного та правового департаментів МВС.

Видання зазначає, що поправка «порушує початкову концепцію законопроекту, який присвячений випадкам скасування рішення про надання громадянства».

За відомостями газети, рішення доповнити законопроект поправками про публічну відмову від колишнього громадянства в Держдумі прийняли кілька днів тому.

Один з джерел видання зазначив, що «ситуацію, пов'язану з довідками від України, останні два тижні обговорювали в різних колах, у тому числі в уряді і МВС».

Спочатку пропонувалося змінити відповідний регламент МВС, але правоохоронні органи «наполягають саме на зміну закону».

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...

Хіти тижня. У перекладі з дипломатичної - "не ваша собача справа": Міністр оборони США відповів на істерики Росії щодо вступу України в НАТО

середа, 27 жовтень 2021, 2:00

Глава Пентагону, міністр оборони США Ллойд Остін, перебуваючи із визитом в Україні, відповів на злобні заяви Росії щодо бажання України вступити в НАТО, зазначають Патріоти України. . Жодна третя країна не має права накладати вето на прагнення України...