Хіти тижня. У Держдумі РФ пропонують ввести публічне зречення від українського громадянства

У Держдумі РФ законопроект про позбавлення громадянства засуджених за тероризм доповнять нормою, за якою українці публічно можуть відмовитися від громадянства заради вступу в російське.

Необхідність поправок, за даними голови думського комітету із законодавства Павла Крашенникова, викликана тим, що бажаючі отримати російський паспорт жителі України часто не можуть отримати довідку про вихід з громадянства цієї країни, передають Патріоти України з посиланням на Коммерсант.

«Є країни, у яких одержати таку довідку складно, але Україна їх просто перестала видавати»,— розповів Крашенинников.

Для таких громадян автори поправок пропонують ввести процедуру «публічного відречення від громадянства України».

В засіданні відповідного комітету, за словами Крашенникова, візьмуть участь представники міграційного та правового департаментів МВС.

Видання зазначає, що поправка «порушує початкову концепцію законопроекту, який присвячений випадкам скасування рішення про надання громадянства».

За відомостями газети, рішення доповнити законопроект поправками про публічну відмову від колишнього громадянства в Держдумі прийняли кілька днів тому.

Один з джерел видання зазначив, що «ситуацію, пов'язану з довідками від України, останні два тижні обговорювали в різних колах, у тому числі в уряді і МВС».

Спочатку пропонувалося змінити відповідний регламент МВС, але правоохоронні органи «наполягають саме на зміну закону».

Хіти тижня. Треба рятувати економіку та громадян від зубожіння: У Зеленського збираються послабити карантин ще до Великодня, - ЗМІ

четвер, 9 квітень 2020, 0:35

З 1 травня дозволять працювати всім іншим магазинах, торговим центрам і перукарням. Навчальний процес у школах відновиться тільки в середині травня. Також дозволять відкрити ресторани та приймати відвідувачів. Кордони відкривати не планують, і вони мож...

Тому, що послідовна: Венедіктова порушила проти Порошенка провадження

четвер, 9 квітень 2020, 0:31

Адвокати екс-президента Ілля Новіков та Ігор Головань вже відреагували на повідомлення з ОГПУ. Генпрокурорка Ірина Венедіктова відкрила провадження про можливі неправомірні дії президента України, повноваження якого припинені. Про це повідомляє прес-це...