Хіти тижня. У Держдумі РФ вибухнули черговою істерикою через Україну

Перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич відзначився у мережі новим випадом у сторону України.

Франц КлінцевичТак, на своїй сторінці в Facebook він різко прокоментував позицію Києва щодо повернення російської делегації в ПАРЄ, передають Патріоти України.

"Нічого нового. Україна знову уподібнилася персонажу старого радянського мультфільму "А Баба-Яга проти!". Тупа, безглузда протидія будь-яким спробам оздоровити політичну ситуацію у Європі, зробити її більш передбачуваною і безпечнішою, що в принципі неможливо без активного включення у цей процес Росії, - системна позиція, якої неухильно дотримується Київ після Майдану. Виступ МЗС України проти повернення Росії до Ради Європи - це продовження тієї ж самої згубної для самої ж України лінії", - висловився він.

А потім ще зі злістю додав, що Україна Європі нібито не потрібна.

Хіти тижня. Інші російські олігархи вже злякались: Стало відомо про серйозні проблеми Абрамовича в Британії

понеділок, 28 травень 2018, 12:30

Попередня віза у Романа Абрамовича закінчилась більше трьох тижнів тому, а нову йому не видали. Видання зазначає, що саме через це Абрамович не зміг бути присутнім на фіналі Кубка Англії, де його футбольний клуб "Челсі" здобув перемогу над "Манчестер Ю...

"Война и миротворцы", - Руденко

понеділок, 28 травень 2018, 11:43

В последнее время на Донбассе российские войска и их наемники все больше накаляют обстановку по всей линии разграничения. Снова множится количество погибших и раненных, в том числе из числа местного населения. В последнее время на Донбассе российские в...