Хіти тижня. У "ДНР" розкрили "підступний план" ЗСУ

У Захарченка заявили, що найближчим часом українська армія може почати наступ по лінії розмежування в бік російського кордону.

Володимир "Алабай" Новиков

Про нібито підготовлювані атаки ЗСУ повідомив ватажок банди "Троя" терористів "ДНР" Володимир "Алабай" Новиков в інтерв'ю газеті "Завтра", передають Патріоти України з посиланням на "Лента.ру".

За його словами, атакувати позиції терористів сили АТО можуть також з боку Маріуполя на узбережжі Азовського моря.

"На сам Донецьк, на Макіївку не буде явного наступу, нікому море крові не потрібне, та й зі стратегічної точки зору великі міста немає сенсу брати. Їх простіше взяти в оточення, перерізати постачання і потім домовлятися", - заявив Новіков.

Терорист зазначив, що на лінії зіткнення ЗСУ нібито зосередили 70-80 тисяч чоловік і проводять мобілізацію.

"Натівські радники виводять людей в тренувальні табори, де активно тренують їх. Українська армія вигідно відрізняється від тієї армії, що була в 2014 році. Вони вже воюють не перший рік. Їх боєздатність в рази стала вище", - додав він.

Хіти тижня. "Это не рейтинг Путина упал, а камни с неба рухнули. Крымнашенская истерия переходит в скулёж", - блогер

середа, 17 жовтень 2018, 2:00

Холодильник росіян впевнено перемагає усі можливі технології російських пропагандистів. "Совет директоров ЕБРР утвердил новую стратегию для Украины на следующие пять лет. Особое внимание проектам в таких сферах, как приватизация, энергобезопасность, фи...

Хіти тижня. Бацька продався? - Лукашенко публічно підтримав Москву в питанні автокефалії для України

середа, 17 жовтень 2018, 1:00

Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову відзначився неоднозначними заявами на адресу України, побічно піддавши критиці отримання автокефалії Українською православною церквою. У чому саме полягає розкол, Лукашенко не пояснив, проте дав зрозуміти, щ...