Хіти тижня. У "ДНР" розкрили "підступний план" ЗСУ

У Захарченка заявили, що найближчим часом українська армія може почати наступ по лінії розмежування в бік російського кордону.

Володимир "Алабай" Новиков

Про нібито підготовлювані атаки ЗСУ повідомив ватажок банди "Троя" терористів "ДНР" Володимир "Алабай" Новиков в інтерв'ю газеті "Завтра", передають Патріоти України з посиланням на "Лента.ру".

За його словами, атакувати позиції терористів сили АТО можуть також з боку Маріуполя на узбережжі Азовського моря.

"На сам Донецьк, на Макіївку не буде явного наступу, нікому море крові не потрібне, та й зі стратегічної точки зору великі міста немає сенсу брати. Їх простіше взяти в оточення, перерізати постачання і потім домовлятися", - заявив Новіков.

Терорист зазначив, що на лінії зіткнення ЗСУ нібито зосередили 70-80 тисяч чоловік і проводять мобілізацію.

"Натівські радники виводять людей в тренувальні табори, де активно тренують їх. Українська армія вигідно відрізняється від тієї армії, що була в 2014 році. Вони вже воюють не перший рік. Їх боєздатність в рази стала вище", - додав він.

Хіти тижня. Україна та Ізраїль підписали історичну угоду

середа, 23 січень 2019, 0:45

Останній рік-два стали переломними у стосунках двох держав. Особливо давалися взнаки російсько-українського "гібридного" протистояння. - Москва робила все, щоб перебити зближення Києва та Єрусалима. Україна та Ізраїль у понеділок, 21 січня, підписали У...

Хіти тижня. Помста Кремля? - ПАРЄ вдарила по Україні

середа, 23 січень 2019, 0:35

У понеділок, 21 січня, Україна втратила частину місць в регламентному комітеті ПАРЄ, який працює над зняттям санкцій з Росії, в результаті зміни правил формування комітетів.