Хіти тижня. У "ДНР" розкрили "підступний план" ЗСУ

У Захарченка заявили, що найближчим часом українська армія може почати наступ по лінії розмежування в бік російського кордону.

Володимир "Алабай" Новиков

Про нібито підготовлювані атаки ЗСУ повідомив ватажок банди "Троя" терористів "ДНР" Володимир "Алабай" Новиков в інтерв'ю газеті "Завтра", передають Патріоти України з посиланням на "Лента.ру".

За його словами, атакувати позиції терористів сили АТО можуть також з боку Маріуполя на узбережжі Азовського моря.

"На сам Донецьк, на Макіївку не буде явного наступу, нікому море крові не потрібне, та й зі стратегічної точки зору великі міста немає сенсу брати. Їх простіше взяти в оточення, перерізати постачання і потім домовлятися", - заявив Новіков.

Терорист зазначив, що на лінії зіткнення ЗСУ нібито зосередили 70-80 тисяч чоловік і проводять мобілізацію.

"Натівські радники виводять людей в тренувальні табори, де активно тренують їх. Українська армія вигідно відрізняється від тієї армії, що була в 2014 році. Вони вже воюють не перший рік. Їх боєздатність в рази стала вище", - додав він.

Хіти тижня. Як раніше на Балтиці: Британські винищувачі схопились з російськими провокаторами над Чорним морем

середа, 22 серпень 2018, 4:00

Винищувачі Сполученого Королівства Eurofighter Typhoon піднялися в повітря над Чорним морем і перехопили російські бомбардувальники Су-24 в кількості шести одиниць.

Хіти тижня. Знищити фінансову систему Росії: У США запропонували відключити РФ від світової доларової системи

середа, 22 серпень 2018, 2:00

США вирішили допомогти російській владі добитися перемоги на доларом, яку в якості курсу в травні проголосив президент РФ Володимир Путін.