Хіти тижня. "У Кремлі немає згоди": Аналітик прогнозує Росії нові потрясіння

З наближенням президентських виборів в Росії заяви офіційних осіб РФ і дії на вулицях країни будуть набувати все більш радикального відтінку.

Олексій Арестович

Такий прогноз "Обозревателю" озвучив військовий аналітик Олексій Арестович, передають Патріоти України.

В контексті ставлення росіян до агресії проти України, він зауважив: "Завжди є прошарок найбільш активних людей. В російському суспільстві є прошарок лібералів, в тому числі дуже нехило представлених нагорі російського суспільства".

У цьому контексті Арестович нагадав про аж ніяк не прокремлівські заяви глави Ощадбанку Росії Германа Грефа. "Той же Греф, будучи главою Ощадбанку Росії, прямо не схвалює ситуацію з Кримом і дозволяє собі на міжнародних форумах і всередині Росії робити такі заяви, що куди там братися Собчак".

"Там немає згоди", - констатував аналітик.

"Але путінський режим - це не сталінський режим. Путінський режим дозволяє ідеологічне протистояння всередині країни, і не тільки ідеологічне. Наприклад, в Кремлі борються різні вежі між собою. Немає там ніякого консенсусу", - констатував він.

У цьому контексті Арестович нагадав про недавні протести в Росії, якими були охоплені близько 90 міст.

За оцінками аналітика, з наближенням дати виборів президента Росії "в заявах офіційних осіб і в діях на вулицях" буде присутній все більший радикалізм, і ситуація буде загострюватися.

"Чим конкретно закінчиться - побачимо. Я не вірю в перемогу опозиціонерів в Росії, але якісь серйозні потрясіння цілком можуть бути, які змусять замислитисся Путіна і, принаймні, змінити внутрішньоросійську стратегію, якщо не міжнародну", - спрогнозував він.

"А бачите, як сьогодні бомблять Росію?": Лукашенко розповів, що найбільше тривожить його та Путіна

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:40

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на засіданні республіканського семінару-наради з розвитку тваринництва, почав бідкатися, що Володимир Путін не може захистити Росію від дронів. Про це повідомляє видання «Белта», перед...

Окупанти вдарили ракетами по Кременчуку, є загиблі та поранені

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:27

У п'ятницю, 22 вересня, російські загарбники обстріляли ракетами Кременчук. Про це повідомив голова Полтавської обласної Військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Ворог завдав ракетних ударів по Кремен...