Хіти тижня. У Лаврова сталася істерика через поставку Javelin в Грузію

Кремль також обурив факт того, що США можуть побудувати на території Грузії військово-тренувальну базу.

Ілюстрація:newsone.ua

У російському зовнішньополітичному відомстві виступили із заявою про те, що надання Сполученими Штатами військової допомоги Тбілісі "підштовхне владу Грузії до небезпечних авантюр". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на повідомлення прес-служби МЗС Росії.

"В черговий раз Російська Федерація звертає увагу на небезпеку активізації військового співробітництва Тбілісі з державами-членами Північноатлантичного альянсу. Не так давно в Пентагоні і Держдепартаменті була схвалена поставка Тбілісі протитанкових ракетних комплексів "Джавелін".

Ця військова операція США з Грузією подібного масштабу стала першою з 2008 року. Разом з тим, Вашингтон переорієнтував свою програму навчання грузинських миротворців на підготовку регулярних бойових підрозділів", - йдеться в повідомленні.

Також Кремль обурив факт того, що Сполучені Штати можуть побудувати на території Грузії військово-тренувальну базу. "У Росії вважають подібного роду військову підтримку ззовні як безпосереднє підштовхування Тбілісі до нових небезпечним авантюр в регіоні", - заявили в російському Міністерстві закордонних справ.

Хіти тижня. Біда скреп: "Большой санкционный переполох в "Роснефти", - Злий Одесит

субота, 17 листопад 2018, 1:00

"Буквально вчера я писал о том, что российская нефтяная монополия "Роснефть", вопреки курсу страны на дедолларизацию, избавилась от трети своих рублевых накоплений и увеличила долю долларовой массы до 70%!" - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляю...

Хіти тижня. "Правовой ликбез для Путина, или Чей Крым?" - Ілларіонов

субота, 17 листопад 2018, 0:35

"В попытке защитить Владимира Путина в деле о передаче Крымской области из РСФСР в УССР в 1954 г. и о юридическом статусе г. Севастополя в 1948-2014 гг. Сергей Миронов оказал тому и себе поистине медвежью услугу. Заметка руководителя "Справедливой Росс...