Хіти тижня. У Москві істерика від такого "нахабства": У Мінську Україна поставила питання про повернення територій

Українська сторона ставить питання про повернення під контроль нашої державі територій, захоплених «гібридами» Путіна в порушення меморандуму від 19 вересня 2014 року, то є до лінії розмежування за т.з. «Мінськом-1».

Українська сторона ставить питання про повернення під контроль України територій, захоплених незаконними збройними формуваннями в порушення Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року. Про це заявила прес-секретар Леоніда Кучми - представника української сторони в Тристоронній контактній групі, Дарина Оліфер, зазначають Патріоти України.

"Українська сторона ставить питання про повернення під контроль України територій, захоплених незаконними збройними формуваннями в порушення Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року і про повернення незаконних збройних формувань до Мінської лінії 19 вересня 2014 року", - написала вона на Facebook.

За словами Оліфер, українська сторона також наполягає на скасуванні всіх нелегітимних рішень, в тому числі щодо "офіційної грошової одиниці" і "податкової системи".

Крім того, учасники переговорів звернули увагу на атаки на безпеку співробітників СММ ОБСЄ, які відбуваються на непідконтрольній Україні частиніДонбасу.

"Всі випадки насильства щодо співробітників місії повинні бути розслідувані, а винуваті - стуворо покарані. В першу чергу, це стосується трагічного інциденту, через який в квітні 2017 загинув представник СММ", - зазначила Оліфер.

Вона також додала, що про наростаючу агресію щодо патрулів СММ на території ОРДЛО сказав й спеціальний представник діючого голови ОБСЄ Мартін Сайдік: він закликав представників ОРДЛО не допускати такого розвитку подій.

Прикидався "біженцем": СБУ викрила агента спецслужб Росії, який намагався влаштуватись до ЗСУ

середа, 1 квітень 2020, 23:15

Чоловіку, якого звинувачують у шпигунстві, загрожує строк ув`язнення до 15 років. Військова контррозвідка Служби безпеки України виявила агента спецслужб Росії, який мав проникнути до однієї з бойових бригад Збройних сил України і передавати інформацію...

В Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

середа, 1 квітень 2020, 22:08

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...