Хіти тижня. У Москві істерика від такого "нахабства": У Мінську Україна поставила питання про повернення територій

Українська сторона ставить питання про повернення під контроль нашої державі територій, захоплених «гібридами» Путіна в порушення меморандуму від 19 вересня 2014 року, то є до лінії розмежування за т.з. «Мінськом-1».

Українська сторона ставить питання про повернення під контроль України територій, захоплених незаконними збройними формуваннями в порушення Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року. Про це заявила прес-секретар Леоніда Кучми - представника української сторони в Тристоронній контактній групі, Дарина Оліфер, зазначають Патріоти України.

"Українська сторона ставить питання про повернення під контроль України територій, захоплених незаконними збройними формуваннями в порушення Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року і про повернення незаконних збройних формувань до Мінської лінії 19 вересня 2014 року", - написала вона на Facebook.

За словами Оліфер, українська сторона також наполягає на скасуванні всіх нелегітимних рішень, в тому числі щодо "офіційної грошової одиниці" і "податкової системи".

Крім того, учасники переговорів звернули увагу на атаки на безпеку співробітників СММ ОБСЄ, які відбуваються на непідконтрольній Україні частиніДонбасу.

"Всі випадки насильства щодо співробітників місії повинні бути розслідувані, а винуваті - стуворо покарані. В першу чергу, це стосується трагічного інциденту, через який в квітні 2017 загинув представник СММ", - зазначила Оліфер.

Вона також додала, що про наростаючу агресію щодо патрулів СММ на території ОРДЛО сказав й спеціальний представник діючого голови ОБСЄ Мартін Сайдік: він закликав представників ОРДЛО не допускати такого розвитку подій.

Хіти тижня. "Это уже не звоночек, а звон в колокол": У мережі обговорюють повернення Портнова в Україну

неділя, 26 травень 2019, 2:00

Багато хто налаштований із цього приводу не дуже оптимістично. В Україні почали активно обговорювати повернення в країну колишнього юриста екс-президента України Віктора Януковича Андрія Портнова. У соціальних мережах політики та громадські діячі актив...

"Люди на Хрещатику вирвуть із рук торбу із пирогами!": Екс-регіонал видав маразм про голод в Києві (відео)

неділя, 26 травень 2019, 0:31

У зубожінні українців Володимир Олійник вирішив звинуватити... екс-помічницю держсекретаря США Вікторію Нуланд. Колишній член Партії регіонів, екс-бютівець Володимир Олійник, який втік до Москви, видав маразм про те, що в Києві людям нібито нічого їсти...