Хіти тижня. У Няші Поклонської назріли нові проблеми у Москві

Скандальна репутація Поклонської серйозно турбує керівництво Держдуми, яке істотно коригує образ парламенту.

Наталія Поклонська

За інформацією URA, з депутаткою не працює жоден московський консультант, з Криму вона теж з собою нікого не привезла. Вже відомо, що з нею вели роз'яснювальні бесіди як у партії, так і в апараті. Остання розмова відбулася за підсумками прямої лінії з президентом РФ, передають Патріоти України.

"Поклонська сама вибудовує свій образ і вирішує, що і коли говорити. Знайти з нею мову досить проблематично. Вона дуже закрита людина, можна сказати, "річ-у-собі",
– розповів відомий столичний політконсультант.

Але через те, що Поклонська продовжує провокувати скандали, перед нею поставили умову: або вона погоджується на роботу з політтехнологом, або здає депутатський мандат.

Тому що, хоча її курс визнають доволі "партійним", але методи, якими він здійснюється, не підходить для іміджу тієї системи, в якій перебуває й функціонує Поклонська.

"Її релігійна позиція вписується в державну політику, але необхідно скоригувати поведінку, радикальну риторику Поклонської. Це цілком під силу зробити політтехнологу за умови, що вона буде слухати його консультації. І тоді, може, до наступних виборів отримаємо лідера нової партії," – також додає видання.

"Американській громадськості це набридло": Трамп закликав припинити розслідування щодо втручання РФ у вибори в США

вівторок, 17 жовтень 2017, 23:59

За словами господаря Білого дому, "вся ця історія з Росією стала для демократів виправданням їхньої поразки на виборах". Президент Америки Дональд Трамп заявив, що розслідування щодо потенційного втручання Росії у вибори в США минулого року пора заверш...

Кремлівська конячка: Симоненко в ефірі пропагандистського шоу на росТБ назвав Україну "терористичною організацією" (відео)

вівторок, 17 жовтень 2017, 22:47

Лідер комуністів обурювався, що в Україні постійно залякують людей. Колишній депутат Верховної Ради, лідер забороненої в Україні КПУ Петро Симоненко в ефірі однієї з політичних передач на пропагандистському телеканалі "Россия 1" назвав Україну терорист...