Хіти тижня. У погоні за імперією: Названо країни, які хоче "відвоювати" Путін

Глава Кремля мріє відродити імперію і готовий заради цього на великі війни.

Володимир Путін. Фото: mk.ru

Польща, Румунія, Болгарія - всі вони під загрозою військової агресії з боку Росії. Про це заявив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет в інтерв'ю DW, повідомляють Патріоти України.

На його думку, глава РФ Володимир Путін мріє відродити імперію. "Тобто, прибалтійські всі республіки, Польщі, Румунії, Болгарії. Путін про це мріє. Але марно він мріє, тому що період імперій закінчився. Імперій вже в світі не буде. Ми живемо в глобальному світі, в якому імперій немає", - пояснив патріарх.

"І цими рукож*пими Путін лякає цілий світ" : В окупованій Керчі під час "Пострілу пам'яті" у російських окупантів заклинило гармату, інша відкрила вогонь по "визволеному" місту (відео)

неділя, 11 квітень 2021, 21:11

В окупованій Керчі 11 квітня, в рамках святкування Дня визволення міста від нацистських загарбників, на території колишнього морського вокзалу провели акцію "Постріл пам'яті", на якій були заплановані залпи з двох гармат. Гармати встановили таким чином...

Денис Казанський вказав на вірну ознаку загострення на Донбасі і порадив населенню окупованих районів надійно ховатись

неділя, 11 квітень 2021, 20:05

Представників України у Тристороній контактній групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, журналіст та вимушений переселенець Деніс Казанський зі знанням справи вказав на характерну ознаку підготовки кривавих провокацій російськими окупант...