Хіти тижня. У Польщі новий поворот з законом про кримінальне переслідування "бандерівщини"

Яу заявили в уряді країни, цей конфлікт не корисний для Польщі, тому влада готова до переговорів.

Польська влада готова до діалогу з Ізраїлем і США про схвалений закон по Інституту національної пам'яті. Про це заявив глава постійного комітету Ради міністрів Яцек Сасін, передають Патріоти України з посиланням на Польське Радіо.

За його словами, цей конфлікт не корисний для Польщі, тому влада готова до переговорів. Сасін також повідомив, що прем'єр-міністр Матеуш Моравецкій вже почав діалог, провівши телефонну розмову з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху. "Прем'єр-міністр створив історично-юридичну групу, яка повинна почати діалог з ізраїльською стороною. Ми робимо все, що в наших силах і всі найважливіші особи в польській державі задіяні в поясненні цієї справи. У нас є надія на добру волю наших партнерів в Ізраїлі і США, що вони захочуть слухати наші аргументи, а не розпалювати конфлікт, в якому немає ніякого сенсу і реальних підстав", - розповів Сасін.

Нагадаємо, що після схвалення парламентом 26 січня закон про Інститут національної пам'яті переданий на підпис президенту. Закон передбачає заборону пропаганди "бандерізма" в Польщі - ідеології українських націоналістів. Він визначає "злочини" українських націоналістів і українських формувань, які співпрацювали з Третім Рейхом, і відкриває можливість кримінального переслідування осіб, які заперечують вчинення цих "злочинів". В Ізраїлі заявили, що прийнятий в Польщі закон може бути визнаний запереченням Голокосту.

Хіти тижня. "Отравление Скрипалей, или Тайна солсберийской проститутки", - блогер

середа, 19 вересень 2018, 3:00

"Простая английская проститутка, загадочно посетившая номер анаболических геев Петрова и Боширова в Солсбери, спутала все карты британской военщине, пытавшейся вылепить из суровых русских парней, приехавших в Англию оттянуть друг друга по полной, каких...

Хіти тижня. Таких зухвалих провокацій тут ще не бачили. День за днем Росія підсилює напругу: "Гюрзи", "Кентави", "Джмілі", "Айленди", данські міні-корвети. Як і чим боронитиме Україна свій Азов

середа, 19 вересень 2018, 1:00

Наразі Україна може зупинити агресію з моря лише силами берегової охорони. Щоб запобігти висадці десантів від рідних берегів треба багато попрацювати, особливо в Азовському морі, де агресор вже має близько 40 бойових одиниць. Однак процес розпочався.