Хіти тижня. У Польщі новий поворот з законом про кримінальне переслідування "бандерівщини"

Яу заявили в уряді країни, цей конфлікт не корисний для Польщі, тому влада готова до переговорів.

Польська влада готова до діалогу з Ізраїлем і США про схвалений закон по Інституту національної пам'яті. Про це заявив глава постійного комітету Ради міністрів Яцек Сасін, передають Патріоти України з посиланням на Польське Радіо.

За його словами, цей конфлікт не корисний для Польщі, тому влада готова до переговорів. Сасін також повідомив, що прем'єр-міністр Матеуш Моравецкій вже почав діалог, провівши телефонну розмову з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху. "Прем'єр-міністр створив історично-юридичну групу, яка повинна почати діалог з ізраїльською стороною. Ми робимо все, що в наших силах і всі найважливіші особи в польській державі задіяні в поясненні цієї справи. У нас є надія на добру волю наших партнерів в Ізраїлі і США, що вони захочуть слухати наші аргументи, а не розпалювати конфлікт, в якому немає ніякого сенсу і реальних підстав", - розповів Сасін.

Нагадаємо, що після схвалення парламентом 26 січня закон про Інститут національної пам'яті переданий на підпис президенту. Закон передбачає заборону пропаганди "бандерізма" в Польщі - ідеології українських націоналістів. Він визначає "злочини" українських націоналістів і українських формувань, які співпрацювали з Третім Рейхом, і відкриває можливість кримінального переслідування осіб, які заперечують вчинення цих "злочинів". В Ізраїлі заявили, що прийнятий в Польщі закон може бути визнаний запереченням Голокосту.

Почему Россией управлять нетрудно, - Руденко

субота, 24 березень 2018, 15:08

Путин на очередной встрече с детьми на их недетский вопрос – тяжело ли управлять Россией ответил с детской прямотой – такой страной, как наша, ему не тяжело! А и впрямь, если присмотреться, то Путин прав на все сто! Путин на очередной встрече с детьми ...

Хіти тижня. Путіну і Ко ще буде непереливки: Історія зі Скрипалем лише починається - російський політолог

субота, 24 березень 2018, 14:40

Британська політика, зокрема й зовнішня, добре знає ціну словам. На відміну від пані Захарової та пана Лаврова. Адже ще є така річ, як репутація. Отруєння Скрипаля відбулося за допомогою дуже складної речовини, якої на кухні не звариш і якою потрібно в...