Хіти тижня. У Польщі новий поворот з законом про кримінальне переслідування "бандерівщини"

Яу заявили в уряді країни, цей конфлікт не корисний для Польщі, тому влада готова до переговорів.

Польська влада готова до діалогу з Ізраїлем і США про схвалений закон по Інституту національної пам'яті. Про це заявив глава постійного комітету Ради міністрів Яцек Сасін, передають Патріоти України з посиланням на Польське Радіо.

За його словами, цей конфлікт не корисний для Польщі, тому влада готова до переговорів. Сасін також повідомив, що прем'єр-міністр Матеуш Моравецкій вже почав діалог, провівши телефонну розмову з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху. "Прем'єр-міністр створив історично-юридичну групу, яка повинна почати діалог з ізраїльською стороною. Ми робимо все, що в наших силах і всі найважливіші особи в польській державі задіяні в поясненні цієї справи. У нас є надія на добру волю наших партнерів в Ізраїлі і США, що вони захочуть слухати наші аргументи, а не розпалювати конфлікт, в якому немає ніякого сенсу і реальних підстав", - розповів Сасін.

Нагадаємо, що після схвалення парламентом 26 січня закон про Інститут національної пам'яті переданий на підпис президенту. Закон передбачає заборону пропаганди "бандерізма" в Польщі - ідеології українських націоналістів. Він визначає "злочини" українських націоналістів і українських формувань, які співпрацювали з Третім Рейхом, і відкриває можливість кримінального переслідування осіб, які заперечують вчинення цих "злочинів". В Ізраїлі заявили, що прийнятий в Польщі закон може бути визнаний запереченням Голокосту.

Хіти тижня. Ізраїль дорогу перейшов? Союзники Асада пересварилися у Сирії: Росіяни задіяли танки та бойову авіацію

середа, 20 червень 2018, 12:30

Здається, у "Хезболли", яка співпрацювала із "високодуховною нацією", тепер великі проблеми. Про інцидент між російськими військовими і «Хезболлою» на заході Сирії повідомило також агентство Reuters з посиланням на власні джерела. У цій публікації сказ...

Хіти тижня. Унікальний літак-розвідник повернувся у лави ЗСУ

середа, 20 червень 2018, 12:00

Повітряні сили України отримали відремонтований літак-розвідник Су-24МР. ДП "Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП" достроково закінчив роботи по відновленню. "Фахівцями підприємства був здійснений середній ремонт літака, під час якого була проведена...