Хіти тижня. У Польщі новий поворот з законом про кримінальне переслідування "бандерівщини"

Яу заявили в уряді країни, цей конфлікт не корисний для Польщі, тому влада готова до переговорів.

Польська влада готова до діалогу з Ізраїлем і США про схвалений закон по Інституту національної пам'яті. Про це заявив глава постійного комітету Ради міністрів Яцек Сасін, передають Патріоти України з посиланням на Польське Радіо.

За його словами, цей конфлікт не корисний для Польщі, тому влада готова до переговорів. Сасін також повідомив, що прем'єр-міністр Матеуш Моравецкій вже почав діалог, провівши телефонну розмову з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху. "Прем'єр-міністр створив історично-юридичну групу, яка повинна почати діалог з ізраїльською стороною. Ми робимо все, що в наших силах і всі найважливіші особи в польській державі задіяні в поясненні цієї справи. У нас є надія на добру волю наших партнерів в Ізраїлі і США, що вони захочуть слухати наші аргументи, а не розпалювати конфлікт, в якому немає ніякого сенсу і реальних підстав", - розповів Сасін.

Нагадаємо, що після схвалення парламентом 26 січня закон про Інститут національної пам'яті переданий на підпис президенту. Закон передбачає заборону пропаганди "бандерізма" в Польщі - ідеології українських націоналістів. Він визначає "злочини" українських націоналістів і українських формувань, які співпрацювали з Третім Рейхом, і відкриває можливість кримінального переслідування осіб, які заперечують вчинення цих "злочинів". В Ізраїлі заявили, що прийнятий в Польщі закон може бути визнаний запереченням Голокосту.

"Залізна завіса" закривається: "Ученики Кима, или Россию готовят обходиться без интернета", - блогер

понеділок, 17 грудень 2018, 17:26

"Российское руководство готовится поднять "железный занавес" в интернете и окончательно заткнуть прессу", - пише у своєму блозі Владислав Гірман, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Россия делает новые шаги в информационно-техническом направл...

Страшний сон для ворога: Штаб ООС показав, як "Бук" відбиватиме ворожий напад з повітря (відео)

понеділок, 17 грудень 2018, 17:15

На виконання наказу Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва здійснено перевірку готовності чергових сил протиповітряної оборони до виконання завдань за призначенням, повідомляють Патріоти України. "Бойові обслуги ЗРК БУК-М1 зі складу...