Новий президентський строк Володимира Путіна буде визначатися навислими над Росією невідкладними і в сукупності страшними для Кремля проблемами. Про це йдеться в матеріалі приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Апостроф" .
Так, аналітики Stratfor виділяють п'ять взаємопов'язаних проблем. Перша - це економічна стагнація, яка стала наслідком як сировинної економіки Росії, так і її протистояння із Заходом. Другою проблемою вказують протестні рухи, викликані, зокрема, економічними проблемами Росії. Активну роль в них відіграє молоде покоління, яке виросло в пострадянську епоху, відзначають аналітики. Третя - протистояння з Заходом з питань України та Сирії. Окремо відзначають і особливо напружені відносини з США, які на початку квітня ввели санкції проти російських олігархів і великих компаній.
І останнім викликом, що стоїть перед Путіним, вказують боротьбу кремлівських еліт за фінансові потоки, яку все важче стримувати. Експерти вважають, що Путін міг би влаштувати перестановки в уряді, щоб краще реагувати на внутрішній і міжнародний тиск.
Що стосується масових протестів, Путін має два методи - він може жорстко розігнати демонстрації або піти на поступки, щоб зняти суспільну напругу. Американські аналітики вважають, що він, швидше за все, буде застосовувати обидва методи, в залежності від ситуації.
На зовнішньому фронті у Путіна також є низка варіантів дій. Аналітики нагадують, що Росія вигострювала здатність послаблювати або активізувати свої операції в Україні і Сирії, а також при необхідності використовувати важелі в Північній Кореї, Афганістані та інших країнах.
Російський диктатор Володимир Путін раптово заявив, що завжди думав про наступника. Він припустив, що боротьба може бути між кількома кандидатами. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters. У пропагандистському фільмі «Росія. Кремль...
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо назвав угоду України зі США про копалини "угодою з дияволом", провівши паралелі з рішенням словацького уряду у 1990-х роках дозволити бомбардування Белграда в обмін на перспективу вступу в НАТО. Відео заяви Фіцо 4...