Хіти тижня. "У Путіна своя Росія": Президента РФ впіймали на підлій брехні

У мережі бурхливо обговорюють брехню президента Росії Володимира Путіна про свободу дій росіян в інтернеті і відсутності жорстких заходів контролю над свободою слова в дусі 30-х років ХХ століття.

Дискусія розгорілася на сторінці пабліку "Мід Роіссі" в Twitter, передають Патріоти України.

Зокрема, там опублікували пост Миколи Ляскіна, який поскаржився на те, що його позбавили волі на 15 діб за розміщення твіту, що не пройшов російську цензуру, незважаючи на те, що Путін запевняв людей, в тому, що на вулиці не 1937 рік і їх ніхто не може переслідувати за інакодумство.

"Так і живемо", - йдеться в короткому підписі до красномовного скріншоту.

До обговорення приєдналося безліч росіян, які також з іронією висловилися про удавання президента Росії підтримки ліберальних поглядів на життя суспільства.

"А хіба ще хтось вірить цій старій маразматичній кремлівській дурепі?! Те, що вона говорить, треба вислуховувати, як це робить лікар психлікарні!", "У Путіна своя Росія - у жителів інша. Ми просто в різних країнах живемо", "Років через двадцять просто хлібної картки на місяць позбавлять і все", "Ну не розстріляли ж?! Значить не 37-й! Це якщо слідувати абсолютно дегенеративній путінській логіці", "Так, 15 діб не 10 років без права листування. Позитивна динаміка є","А в 37-му дали б 15 років. Якби пощастило. Доброї душі людина Володимир Володимирович","15 діб - це не розстріл","Спасибі, що не розстріляли","В 2037 дадуть 15 років", - сміються люди в коментарях.

Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни видали "перл" про закриття ... львівського метро. Відповідь українського шоумена не забарилася

середа, 1 квітень 2020, 15:00

РосЗМІ продовжують інформаційні атаки на Україну, дезінформуючи громадян про нібито «драконівські» обмеженнях в нашій країні.

Наразі обидва працюють: Екс-глава Мінфіну ініціював звільнення глав митниці Нефьодова та податкової Верланова

середа, 1 квітень 2020, 13:59

Екс-міністр фінансів двічі просив звільнити Верланова і Нефьодова. Кабмін це питання не розглядав. Колишній очільник Міністерства фінансів пропонував відставки голови Державної податкової служби Сергія Верланова та голови Державної митної служби Максим...