Хіти тижня. "У Путіна своя Росія": Президента РФ впіймали на підлій брехні

У мережі бурхливо обговорюють брехню президента Росії Володимира Путіна про свободу дій росіян в інтернеті і відсутності жорстких заходів контролю над свободою слова в дусі 30-х років ХХ століття.

Дискусія розгорілася на сторінці пабліку "Мід Роіссі" в Twitter, передають Патріоти України.

Зокрема, там опублікували пост Миколи Ляскіна, який поскаржився на те, що його позбавили волі на 15 діб за розміщення твіту, що не пройшов російську цензуру, незважаючи на те, що Путін запевняв людей, в тому, що на вулиці не 1937 рік і їх ніхто не може переслідувати за інакодумство.

"Так і живемо", - йдеться в короткому підписі до красномовного скріншоту.

До обговорення приєдналося безліч росіян, які також з іронією висловилися про удавання президента Росії підтримки ліберальних поглядів на життя суспільства.

"А хіба ще хтось вірить цій старій маразматичній кремлівській дурепі?! Те, що вона говорить, треба вислуховувати, як це робить лікар психлікарні!", "У Путіна своя Росія - у жителів інша. Ми просто в різних країнах живемо", "Років через двадцять просто хлібної картки на місяць позбавлять і все", "Ну не розстріляли ж?! Значить не 37-й! Це якщо слідувати абсолютно дегенеративній путінській логіці", "Так, 15 діб не 10 років без права листування. Позитивна динаміка є","А в 37-му дали б 15 років. Якби пощастило. Доброї душі людина Володимир Володимирович","15 діб - це не розстріл","Спасибі, що не розстріляли","В 2037 дадуть 15 років", - сміються люди в коментарях.

"Не раньше сентября": Ексватажок "ДНР" визнав перевагу ЗСУ та назвав свій строк ескалації боїв на Донбасі

середа, 14 квітень 2021, 20:59

Також він додав, що українська армія нібито вже готова до можливого наступу: «Они уже сформировали группировку, которая может начать наступление. Она превышает возможности ополчения и по численности войск, и по их оснащенности».

Ердоган заявив, що конвенція Монтре не стосуватиметься каналу "Стамбул": Авіаносці США зможуть кидати якорі на рейді Севастополя, а ВМС всіх держав НАТО постійно базуватися в регіоні

середа, 14 квітень 2021, 20:51

Туреччина на свій розсуд пускатиме новим водним шляхом кого схоче. В тому числі військові кораблі не залежно від обмежень по тоннажу та термінів перебування у 21 день, що передбачає конвенція Монтре для нечорноморських держав. Президент Туреччини Редже...