Хіти тижня. "У Путіна своя Росія": Президента РФ впіймали на підлій брехні

У мережі бурхливо обговорюють брехню президента Росії Володимира Путіна про свободу дій росіян в інтернеті і відсутності жорстких заходів контролю над свободою слова в дусі 30-х років ХХ століття.

Дискусія розгорілася на сторінці пабліку "Мід Роіссі" в Twitter, передають Патріоти України.

Зокрема, там опублікували пост Миколи Ляскіна, який поскаржився на те, що його позбавили волі на 15 діб за розміщення твіту, що не пройшов російську цензуру, незважаючи на те, що Путін запевняв людей, в тому, що на вулиці не 1937 рік і їх ніхто не може переслідувати за інакодумство.

"Так і живемо", - йдеться в короткому підписі до красномовного скріншоту.

До обговорення приєдналося безліч росіян, які також з іронією висловилися про удавання президента Росії підтримки ліберальних поглядів на життя суспільства.

"А хіба ще хтось вірить цій старій маразматичній кремлівській дурепі?! Те, що вона говорить, треба вислуховувати, як це робить лікар психлікарні!", "У Путіна своя Росія - у жителів інша. Ми просто в різних країнах живемо", "Років через двадцять просто хлібної картки на місяць позбавлять і все", "Ну не розстріляли ж?! Значить не 37-й! Це якщо слідувати абсолютно дегенеративній путінській логіці", "Так, 15 діб не 10 років без права листування. Позитивна динаміка є","А в 37-му дали б 15 років. Якби пощастило. Доброї душі людина Володимир Володимирович","15 діб - це не розстріл","Спасибі, що не розстріляли","В 2037 дадуть 15 років", - сміються люди в коментарях.

Хіти тижня. "Причина - Порошенко": У мережі спливла переписка нардепів про відставку глави НБУ

субота, 4 липень 2020, 0:35

Фото переписки в одному з чатів зробив парламентський кореспондент. Видання Букви опублікувало переписку нардепів від Слуги народу, які обговорювали відставку голови НБУ Якова Смолія і те, що через це Україна скасувала розміщення євробондів на $1,75 мл...

Навіть дату назвали: В Москві анонсували входження Донбасу до складу РФ завдяки "новій" Конституції

субота, 4 липень 2020, 0:32

Слова Вадима Карасьова активно транслюють сепаратистські ресурси Донбасу. Оновлення Конституції відкрило Кремлю шлях для приєднання українського Донбасу. Таку думку висловив лояльний до влади РФ політолог Володимир Карасьов, повідомляють Патріоти Украї...