Хіти тижня. У Росії назвали ймовірних наступників Путіна: повний список

​Відповідний список оприлюднила прес-служба фонду "Петербурзька політика".

У список включені 19 персон, які найбільш часто фігурували в розкладах серед гіпотетичних наступників або найбільш активно претендували на цю роль, повідомляють Патріоти України.

Відповідний рейтинг очолив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, він зміг набрати в цілому 21 бал. За ним слідує мер Москви Сергій Собянін (19 балів). У трійку також потрапив губернатор Тульської області Олексій Дюмін (18 балів).

Крім того, в списку фігурують голова Чечні Рамзан Кадиров (14 балів), міністр оборони Сергій Шойгу (17 балів) і опозиціонер Олексій Навальний (10 балів).

Фонд "Петербурзька політика" оцінював можливих наступників за цілою низкою показників. Зокрема, враховувалася публічність, активність, неконфліктність політиків і очікування від їхньої роботи.

Мережа як завжди відреагувала дотепними коментарями.

Смерть російським ВМС: Головний конструктор повідомив, коли перші "Нептуни" стануть на бойове чергування

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:42

За словами керівника КБ, перший варіант ракетного комплексу Нептун в наземному виконанні, призначеному для прикриття акваторії Чорного та Азовського морів, буде готовий на початку наступного року. В якості повітряного носія Нептуна обраний літак Су-24М...

Хіти тижня. ''Без Росії нам крах!'': "Любий друзь" третього президента оскандалився прогнозом про майбутнє України

п’ятниця, 15 лютий 2019, 21:00

При цьому Червоненко стверджує, що Україні ще необхідно стати гідним суб'єктом, з яким РФ говоритиме. "Я вважаю, що сьогодні без Росії нам економічний крах", — сказав він. За його словами, найголовніше питання у країні на сьогодні — як перестати бути "...