Хіти тижня. У Росії повідомили про вбивство відомого опозиційного політика (фото)

Як стало відомо, опозиціонера ліквідували ще минулого місяця.

Фото:Fаcebook

У Російській Федерації був убитий відомий опозиційний політик Костянтин Сініцин ще минулого місяця, однак його знайомим вдалося дізнатися про це тільки вчора. Про це повідомила у своєму Facebook активістка Яна Турбова, зазначають Патріоти України.

"26 січня в під’їзді свого будинку був убитий Костянтин Сініцин (на фото в помаранчевій касці). На жаль, ми дізналися про це тільки вчора, через майже тиждень. Костянтин був дуже активним: брав участь в Солідарності, виходив на всі наші масові заходи, в спеку, дощ і холод їздив підтримувати дальнобоїв", – зазначила вона.

Більш того, за словами Турбової, силовики зараз намагаються "замаскувати" цю справу під побутове вбивство.

"… опублікована замітка, де повідомляється, що це був побутовий злочин. Звичайно, ніхто з нас в це не вірить, тим більше за останні кілька місяців було скоєно ряд нападів на наших активістів і за "дивним збігом" теж в під’їздах", – підкреслила дівчина.

"Не раньше сентября": Ексватажок "ДНР" визнав перевагу ЗСУ та назвав свій строк ескалації боїв на Донбасі

середа, 14 квітень 2021, 20:59

Також він додав, що українська армія нібито вже готова до можливого наступу: «Они уже сформировали группировку, которая может начать наступление. Она превышает возможности ополчения и по численности войск, и по их оснащенности».

Ердоган заявив, що конвенція Монтре не стосуватиметься каналу "Стамбул": Авіаносці США зможуть кидати якорі на рейді Севастополя, а ВМС всіх держав НАТО постійно базуватися в регіоні

середа, 14 квітень 2021, 20:51

Туреччина на свій розсуд пускатиме новим водним шляхом кого схоче. В тому числі військові кораблі не залежно від обмежень по тоннажу та термінів перебування у 21 день, що передбачає конвенція Монтре для нечорноморських держав. Президент Туреччини Редже...