Хіти тижня. У Росії повідомили про вбивство відомого опозиційного політика (фото)

Як стало відомо, опозиціонера ліквідували ще минулого місяця.

Фото:Fаcebook

У Російській Федерації був убитий відомий опозиційний політик Костянтин Сініцин ще минулого місяця, однак його знайомим вдалося дізнатися про це тільки вчора. Про це повідомила у своєму Facebook активістка Яна Турбова, зазначають Патріоти України.

"26 січня в під’їзді свого будинку був убитий Костянтин Сініцин (на фото в помаранчевій касці). На жаль, ми дізналися про це тільки вчора, через майже тиждень. Костянтин був дуже активним: брав участь в Солідарності, виходив на всі наші масові заходи, в спеку, дощ і холод їздив підтримувати дальнобоїв", – зазначила вона.

Більш того, за словами Турбової, силовики зараз намагаються "замаскувати" цю справу під побутове вбивство.

"… опублікована замітка, де повідомляється, що це був побутовий злочин. Звичайно, ніхто з нас в це не вірить, тим більше за останні кілька місяців було скоєно ряд нападів на наших активістів і за "дивним збігом" теж в під’їздах", – підкреслила дівчина.

Хіти тижня. Кремлівські пропаганд*ни видали "перл" про закриття ... львівського метро. Відповідь українського шоумена не забарилася

середа, 1 квітень 2020, 15:00

РосЗМІ продовжують інформаційні атаки на Україну, дезінформуючи громадян про нібито «драконівські» обмеженнях в нашій країні.

Наразі обидва працюють: Екс-глава Мінфіну ініціював звільнення глав митниці Нефьодова та податкової Верланова

середа, 1 квітень 2020, 13:59

Екс-міністр фінансів двічі просив звільнити Верланова і Нефьодова. Кабмін це питання не розглядав. Колишній очільник Міністерства фінансів пропонував відставки голови Державної податкової служби Сергія Верланова та голови Державної митної служби Максим...