Хіти тижня. У Росії повідомили про вбивство відомого опозиційного політика (фото)

Як стало відомо, опозиціонера ліквідували ще минулого місяця.

Фото:Fаcebook

У Російській Федерації був убитий відомий опозиційний політик Костянтин Сініцин ще минулого місяця, однак його знайомим вдалося дізнатися про це тільки вчора. Про це повідомила у своєму Facebook активістка Яна Турбова, зазначають Патріоти України.

"26 січня в під’їзді свого будинку був убитий Костянтин Сініцин (на фото в помаранчевій касці). На жаль, ми дізналися про це тільки вчора, через майже тиждень. Костянтин був дуже активним: брав участь в Солідарності, виходив на всі наші масові заходи, в спеку, дощ і холод їздив підтримувати дальнобоїв", – зазначила вона.

Більш того, за словами Турбової, силовики зараз намагаються "замаскувати" цю справу під побутове вбивство.

"… опублікована замітка, де повідомляється, що це був побутовий злочин. Звичайно, ніхто з нас в це не вірить, тим більше за останні кілька місяців було скоєно ряд нападів на наших активістів і за "дивним збігом" теж в під’їздах", – підкреслила дівчина.

Хіти тижня. "Причина - Порошенко": У мережі спливла переписка нардепів про відставку глави НБУ

субота, 4 липень 2020, 0:35

Фото переписки в одному з чатів зробив парламентський кореспондент. Видання Букви опублікувало переписку нардепів від Слуги народу, які обговорювали відставку голови НБУ Якова Смолія і те, що через це Україна скасувала розміщення євробондів на $1,75 мл...

Навіть дату назвали: В Москві анонсували входження Донбасу до складу РФ завдяки "новій" Конституції

субота, 4 липень 2020, 0:32

Слова Вадима Карасьова активно транслюють сепаратистські ресурси Донбасу. Оновлення Конституції відкрило Кремлю шлях для приєднання українського Донбасу. Таку думку висловив лояльний до влади РФ політолог Володимир Карасьов, повідомляють Патріоти Украї...