Російський сенатор прокоментував слова глави МЗС України Павла Клімкіна про те, що Київ отримає від США летальну зброю в обмін на "досвід боротьби з росіянами".
"Поки невідома реакція США на цей так званий бартер Клімкіна, але, по суті, міністр закордонних справ України пропонує їм укласти свого роду військовий союз, спрямований проти республік Донбасу", - цитує його слова РІА Новости, передають Патріоти України.
Саме так ми і будемо оцінювати поставки американської зброї Україні, якщо до них офіційно дійде справа, наголосив Клінцевіч. "Що стосується "досвіду боротьби з росіянами", яким Клімкін збирається поділитися з американськими партнерами в обмін на ці поставки, то його ціна - полушка в базарний день", впевнений він.
"Зрозуміло, що з нинішньою владою України говорити про що-небудь серйозне не має ніякого сенсу. Але США, сподіваючись на їхній здоровий глузд, все-таки хотілося б попередити: Росія і геополітично, і історично не може зайняти позицію стороннього спостерігача", - зазначив парламентарій.
За словами Клінцевіч, "історія не пробачить нам, якщо наших братів у буквальному сенсі слова з допомогу американської зброї "закопають" на сході України". Це питання навіть не майбутнього України, це питання - майбутнього Росії, наголосив він.
Сенатор пояснив, що його слова ні в якому разі не можна розцінювати, як заклик до насильства. "Це - заклик до мирного врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту. Росія більше ніж будь-хто зацікавлена в тому, щоб Україна стала єдиною демократичною державою", - сказав політик.
"США повинні бути гранично обережні у вирішенні всіх питань, так чи інакше вони торкаються інтересів Росії. Тим більше, коли мова йде про спроби зламати відносини між народами, які століттями складались", - заявив Клінцевіч.
"Ми тут стоятимемо до кінця", - підсумував російський парламентарій.
Російські війська намагаються блокувати селище Велика Новосілка Донецької області. Наступаючи, окупанти використовують бронетехніку. Поо це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ОСУВ "Хортиця", Deep State. "На Новопавлівському напрямку противник, кори...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...