Хіти тижня. У російській еліті багато хто не розраховував потрапити до "кремлівської доповіді". А тут раптом дізналися, що, підтримуючи Путіна, їм усім настає д*па, - Бєлковський

На думку політолога, єдиним, хто задоволений публікацією "кремлівської доповіді", є президент РФ Володимир Путін.

Станіслав Бєлковський. Фото:NashgorodБагато фігурантів "кремлівської доповіді" до останнього розраховували, що не будуть до неї занесені. Про це заявив у коментарі виданню Гордон російський політолог Станіслав Бєлковський, зазначають Патріоти України.

"Кремлівська доповідь" – більш ніж серйозна подія для російської еліти. Багато хто з них до вчорашнього вечора вважав, що не потрапить до цієї доповіді, тому що вони за поглядами типу ліберали, що є відображенням відсутності правової свідомості. І російські еліти раптом дізналися, що підтримуючи Путіна, підтримували і гібридну війну, і їм усім настає дупа.

А їхній ліберальний імідж цікавить тільки російських дурнів і ліберальних журналістів. Виявилося, зовсім неважливо, хто вони за поглядами, тому що вони причетні до воєнних злочинів. Я як людина, яка розуміється у цьому питанні, можу сказати: російська еліта перебуває в паніці. Публікація доповіді зруйнувала їхні життєві, навіть не економічні, стратегії. Люди із "кремлівської доповіді" були абсолютно впевнені, що їхні діти та внуки будуть жити на Заході. Сьогодні цю теорію поставили під сумнів", – зазначив Бєлковський.

На його думку, єдиним, хто задоволений публікацією "кремлівської доповіді", є президент РФ Володимир Путін.

"Щаслива тільки одна людина – Володимир Путін. Цей синдром описано у книзі Зігмунда Фройда "По той бік принципу задоволення". Путін хоче помститися своїм друзям. Він став президентом у доволі молодому віці (47 років) і повністю втратив свободу.

Коли Путін говорить, що він – раб на галерах, він не лукавить. Путін абсолютно позбавлений побутових свобод. Він не може купатися на Лазурному березі, ходити на яхті в Тихому океані і навіть дати дітям своє прізвище. А всі його друзі такі можливості мають. І вони заробили гроші завдяки близькості до нього.

Тому Путін вважає, що вони повинні за нього і постраждати: мовляв, доведіть, що я мав рацію, дозволивши вам заробити десятки мільярдів доларів, ви повинні проявити лояльність до мене, а не до Заходу. А от для еліти необхідність проявити зараз лояльність до Путіна зовсім не очевидна", – наголосив політолог.

За його словами, президент США Дональд Трамп щодо РФ продовжує дотримуватися лінії свого попередника Барака Обами.

"Друга причина, через яку він щасливий: запровадження нових санкцій проти всіх цих осіб стане доказом, що Росія – це фортеця в облозі. І це легітимізує його владу. Йому простіше буде пояснити російському народу, чому він повинен залишатися президентом, коли Захід завдає якихось ударів по РФ. Уся філософія санкцій, яку придумали дві людини – Обама і його помічник Деніел Фрід – вони хотіли поставити Путіна на бік темряви.

Трамп, незважаючи на те, що часто критикує Обаму, продовжує його лінію у цьому питанні. Завдання – створити передумови для державного перевороту у РФ. Станеться державний переворот, і з якою ймовірністю? Я можу так відповісти на це запитання: він або трапиться, або ні.

Водночас зрозуміло, що заздалегідь дізнатися про нього неможливо. Тому що, якщо станеться витік інформації, Путін усіх заарештує. Ми можемо дізнатися про це тільки постфактум", – резюмував Бєлковський.

"Вот, где бабки!": “Вагнерівці” не беруть в Африку "обр*ченців" з Донбасу і Криму, ті плачуться на важку долю - BBC

понеділок, 27 вересень 2021, 22:20

Терористи приватної військової компанії Вагнера набирають людей для виконання місії в африканській країні Малі, при цьому відмовляються брати бойовиків з окупованих територій Донбасу і анексованого Криму. Про це повідомляє BBC News Україна з посиланням...

Чоловік Скабєєвої у страшному "зашкварі": Москвичі "рознесли" Попова за "чесну" перемогу на виборах в Держдуму

понеділок, 27 вересень 2021, 22:15

Тиждень тому ведучого ток-шоу "60 хвилин" Євгенія Попова назвали переможцем на виборах в Держдуму по Кунцевському одномандатному округу Москви №197. Він йшов від путінської партії "Єдина Росія". Під час підрахунку голосів пропагандист поступався опонен...