Хіти тижня. Удар буде "смертельним"? - Експерти вказали на принципову відмінність нових санкцій США проти РФ

Механізм оприлюднення "кремлівських доповідей", швидше за все, буде відрізнятися від випадків, коли влада США вводила санкції щодо Росії.

"Списки санкцій завжди публікувалися на сайті Мінфіну. На цей раз відомство має передати документи профільним комітетам обох палат Конгресу (з міжнародних справ, з фінансових послуг і т. д.). Передбачається, що самі доповіді вийдуть без грифа, але у них можуть бути засекречені додатки. Що робити з документами, вирішить Конгрес - їх можуть або опублікувати відразу, або представити в ході спеціального заходу, або просто "злити" у ЗМІ", - йдеться в публікації видання "Комерсант", передають Патріоти України.

Відзначається, що невизначеність навколо доповідей пов'язана зі специфікою CAATSA, розробивши який, Конгрес вперше перехопив у виконавчої влади ініціативу в сфері політики санкцій. "Схвалений абсолютною більшістю голосів законодавців документ ставить Росію в один ряд з Іраном і Північною Кореєю. Він серйозно ускладнює процес зняття вже введених американських санкцій, але дозволяє різко посилити їх. Конгресмени називають CAATSA відповіддю США на втручання російських спецслужб в американські президентські вибори, а також дії Москви в Україні і в Сирії", - сказано в статті.

Опублікував: Олег Устименко

З архіву ПУ. "Факинг-отрасль", "чуваки" и прочее "бла-бла-бла": Політолог вражений дивним "сленгом" президента України (відео)

неділя, 12 липень 2020, 13:00

Президент України Володимир Зеленський у травні 2019 року знатно виступив на українському форумі інтернет-діячів iForum 2019. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Так, я посмотрел вы...

Шмигаль "впаде з крісла": Провідний нардеп "Слуги народу" пророкує місце прем'єра депутату від "Європейської солідарності"

неділя, 12 липень 2020, 12:49

"Слуга народу" Микита Потураєв вважає, що його колега з "Європейською солідарності" Олексій Гончаренко повинен стати прем'єр-міністром України. Депутат "Слуги народу" Микита Потураєв передрік пост прем'єр-міністра своєму колезі по опозиційній партії "Є...