Хіти тижня. Удар буде "смертельним"? - Експерти вказали на принципову відмінність нових санкцій США проти РФ

Механізм оприлюднення "кремлівських доповідей", швидше за все, буде відрізнятися від випадків, коли влада США вводила санкції щодо Росії.

"Списки санкцій завжди публікувалися на сайті Мінфіну. На цей раз відомство має передати документи профільним комітетам обох палат Конгресу (з міжнародних справ, з фінансових послуг і т. д.). Передбачається, що самі доповіді вийдуть без грифа, але у них можуть бути засекречені додатки. Що робити з документами, вирішить Конгрес - їх можуть або опублікувати відразу, або представити в ході спеціального заходу, або просто "злити" у ЗМІ", - йдеться в публікації видання "Комерсант", передають Патріоти України.

Відзначається, що невизначеність навколо доповідей пов'язана зі специфікою CAATSA, розробивши який, Конгрес вперше перехопив у виконавчої влади ініціативу в сфері політики санкцій. "Схвалений абсолютною більшістю голосів законодавців документ ставить Росію в один ряд з Іраном і Північною Кореєю. Він серйозно ускладнює процес зняття вже введених американських санкцій, але дозволяє різко посилити їх. Конгресмени називають CAATSA відповіддю США на втручання російських спецслужб в американські президентські вибори, а також дії Москви в Україні і в Сирії", - сказано в статті.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Українського законодавства недостатньо": Ватажок терористів Донбасу поставив Україні ультиматум

п’ятниця, 21 лютий 2020, 11:00

Пушилін поставив ряд умов України, без виконання яких, запевняє він, проведення місцевих виборів на окупованому Донбасі неможливо. Ватажок невизнаної "ДНР" Денис Пушилін поставив ультиматуми Києву з приводу проведення місцевих виборів в підконтрольних ...

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...