Хіти тижня. Україна досягла компромісу з Росією щодо миротворців на Донбасі, - Марчук

Спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер заявив, що своїх миротворців на Донбас готові відправити Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина.

Євген Марчук. Фото: 112 Україна.

Київ досяг попереднього компромісу з Москвою щодо введення миротворців ООН в зону конфлікту на Донбасі. Про це заявив представник української сторони в підгрупі з питань безпеки на Донбасі Євген Марчук, передають Патріоти України.
"Росія за те, щоб не було НАТО, а ми - щоб не було країн ОДКБ. В принципі, там знайдено більш-менш компроміс. Він, правда, ще досить попередній", - цитує Марчука РІА "Новости".
Він зазначив, що навіть якщо на поточній сесії Генасамблеї ООН приймуть рішення про введення миротворців на Донбас, то вони все одно прибудуть туди не раніше, ніж через 10 місяців.
Довідка. Країни ОДКБ (Організація Договору про колективну безпеку) - Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Росія і Таджикистан.
Напередодні спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер заявив, що своїх миротворців на Донбас готові відправити Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина. "На мій погляд, це хороший діапазон країн, до складу якого кілька держав, які розглядаються в Росії більше, ніж частина Заходу, і кілька держав, які розглядаються на Заході більше, ніж частина простору СНД, і я вважаю, що відчуття балансу було б логічним", - сказав він.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 15 серпня

понеділок, 15 серпень 2022, 18:18

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. Усього з початку вторгнення військ РФ в Україну втрати ворога становлять (у дужках - дані за останню добу):

Розстріляні в автівках, замучені у підвалах: У Бучі поховали ще 35 невідомих загиблих

понеділок, 15 серпень 2022, 18:06

Тіла поховали в окремих могилах. Ці люди намагалися втекти від війни. Але були розстріляні в машинах та замучені у підвалах.