Хіти тижня. Українська відповідь російсько-білоруським навчанням "Захід-2017"

Міністерство оборони створює загони територіальної самооборони в зв'язку з військовими російсько-білоруськими навчаннями «Захід-2017».

Генерал-лейтенант Сергій Попко

Про це повідомив командувач Сухопутними військами ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Попко, передають Патріоти України.

За його словами, такі загони будуть створені в кожному з регіонів України.
«Досвід багатьох воєн показує, що багато військові конфлікти починалися з офіційних військових навчань. Ми пам'ятаємо вчення ВС РФ "Кавказ-2008", коли вони провели навчання, на весь світ повідомили про їх завершення, а техніку, озброєння і матеріальні засоби залишили в районах навчань, потім назад таємно перекинули особовий склад і анексували певні території Грузії. Для запобігання подібного ми готуємо загони територіальної оборони в кожному з районів України. Вони виконують завдання за своїм призначенням з охорони й оборони найбільш важливих об'єктів», - розповів він.
За оцінками Міноборони, місцеві органи влади, військові комісари і командири підрозділів досить мотивовані і підготовлені, тому проблемні питання на місцевому рівні вирішуються «адекватно і поступово».

Таки боїться? У Зеленського назвали умову для дебатів

понеділок, 25 березень 2019, 17:14

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського готова до дебатів, якщо побачить запит українського виборця. Про це заявив політтехнолог Зеленського Дмитро Разумков, повідомляють Патріоти України. "Ми готові до всього, якщо українському виборцю в...

"Кремль готовий купити Україну", - Портников

понеділок, 25 березень 2019, 16:58

"До того ж цей сигнал адресований не тільки Бойку і Медведчуку. Я б навіть сказав інакше - через Бойка і Медведчука він переданий українському політичному класу, олігархам, підприємцям. А вже зацікавлені особи зможуть передати його українському народов...