Хіти тижня. "Українські дипломати переграли російських. Путін не знав, що з цим робити", - Геращенко про Мінськ

Україна отримала життєво необхідну передишку, в цьому і полягала головна для нашої держави ціль мінських угод.

Один з головних спікерів "Народного фронту" виклав бачення своєї політсили на мінський процес, зазначають Патріоти України.

"Мінські домовленості були потрібні в 2014-2015 роках. І Президент Порошенко об'єднав світових лідерів, вони натиснули на Путіна і ми зупинили таким чином рух військових колон на територію України. Але це було також і тому, що сам Путін не планував далі військового наступу на Україну, бо не знав, що з цим робити", – сказав Геращенко.

При цьому зауважив: підписуючи Мінські домовленості, від початку було зрозуміло, що угод не виконуватимуть.
"На сьогодні Арсен Аваков просто констатував факт, що Мінські домовленості себе вичерпали... Можна сказати, що Петро Порошенко і наші дипломати просто "обманули" Російську Федерацію. І ми, укладаючи ці домовленості, розуміли, що ми їх не виконуватимемо", – не дуже дипломатично додав нардеп.

Варто зазначити, що більшість сторін задіяних у переговорах погодились з українською трактовкою порядку виконання угод, підписаних у Мінську. Визнали їх справедливість та логічність. Спочатку деескалація конфлікту, передача контролю над кордоном українцям і міжнародним уповноваженим і лише після цього вибори.

Хіти тижня. Біда скреп: "Большой санкционный переполох в "Роснефти", - Злий Одесит

субота, 17 листопад 2018, 1:00

"Буквально вчера я писал о том, что российская нефтяная монополия "Роснефть", вопреки курсу страны на дедолларизацию, избавилась от трети своих рублевых накоплений и увеличила долю долларовой массы до 70%!" - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляю...

Хіти тижня. "Правовой ликбез для Путина, или Чей Крым?" - Ілларіонов

субота, 17 листопад 2018, 0:35

"В попытке защитить Владимира Путина в деле о передаче Крымской области из РСФСР в УССР в 1954 г. и о юридическом статусе г. Севастополя в 1948-2014 гг. Сергей Миронов оказал тому и себе поистине медвежью услугу. Заметка руководителя "Справедливой Росс...