Хіти тижня. "Українські дипломати переграли російських. Путін не знав, що з цим робити", - Геращенко про Мінськ

Україна отримала життєво необхідну передишку, в цьому і полягала головна для нашої держави ціль мінських угод.

Один з головних спікерів "Народного фронту" виклав бачення своєї політсили на мінський процес, зазначають Патріоти України.

"Мінські домовленості були потрібні в 2014-2015 роках. І Президент Порошенко об'єднав світових лідерів, вони натиснули на Путіна і ми зупинили таким чином рух військових колон на територію України. Але це було також і тому, що сам Путін не планував далі військового наступу на Україну, бо не знав, що з цим робити", – сказав Геращенко.

При цьому зауважив: підписуючи Мінські домовленості, від початку було зрозуміло, що угод не виконуватимуть.
"На сьогодні Арсен Аваков просто констатував факт, що Мінські домовленості себе вичерпали... Можна сказати, що Петро Порошенко і наші дипломати просто "обманули" Російську Федерацію. І ми, укладаючи ці домовленості, розуміли, що ми їх не виконуватимемо", – не дуже дипломатично додав нардеп.

Варто зазначити, що більшість сторін задіяних у переговорах погодились з українською трактовкою порядку виконання угод, підписаних у Мінську. Визнали їх справедливість та логічність. Спочатку деескалація конфлікту, передача контролю над кордоном українцям і міжнародним уповноваженим і лише після цього вибори.

Порадував холопів: "Хворий" Путін з'явився на публіці (фото, відео)

п’ятниця, 23 лютий 2018, 0:00

Президент РФ (або його двійник) був присутній в державному Кремлівському палаці на урочистому вечорі, присвяченому Дню захисника вітчизни. Президент Росії Володимир Путін, який не так давно захворів, сьогодні був присутній в державному Кремлівському па...

У Нідерландах депутати скасували закон про референдум, з допомогою якого раніше заблокували Асоціацію України з ЄС

четвер, 22 лютий 2018, 22:27

Законопроект подала міністр внутрішніх справ Кайса Оллонгрен. Проти проголосували 69 опозиційних депутатів. Нижня палата парламенту Нідерландів проголосувала за скасування закону про консультативний референдум, через який в 2016 році було заблоковано У...