Хіти тижня. "Українські дипломати переграли російських. Путін не знав, що з цим робити", - Геращенко про Мінськ

Україна отримала життєво необхідну передишку, в цьому і полягала головна для нашої держави ціль мінських угод.

Один з головних спікерів "Народного фронту" виклав бачення своєї політсили на мінський процес, зазначають Патріоти України.

"Мінські домовленості були потрібні в 2014-2015 роках. І Президент Порошенко об'єднав світових лідерів, вони натиснули на Путіна і ми зупинили таким чином рух військових колон на територію України. Але це було також і тому, що сам Путін не планував далі військового наступу на Україну, бо не знав, що з цим робити", – сказав Геращенко.

При цьому зауважив: підписуючи Мінські домовленості, від початку було зрозуміло, що угод не виконуватимуть.
"На сьогодні Арсен Аваков просто констатував факт, що Мінські домовленості себе вичерпали... Можна сказати, що Петро Порошенко і наші дипломати просто "обманули" Російську Федерацію. І ми, укладаючи ці домовленості, розуміли, що ми їх не виконуватимемо", – не дуже дипломатично додав нардеп.

Варто зазначити, що більшість сторін задіяних у переговорах погодились з українською трактовкою порядку виконання угод, підписаних у Мінську. Визнали їх справедливість та логічність. Спочатку деескалація конфлікту, передача контролю над кордоном українцям і міжнародним уповноваженим і лише після цього вибори.

Хіти тижня. Як раніше на Балтиці: Британські винищувачі схопились з російськими провокаторами над Чорним морем

середа, 22 серпень 2018, 4:00

Винищувачі Сполученого Королівства Eurofighter Typhoon піднялися в повітря над Чорним морем і перехопили російські бомбардувальники Су-24 в кількості шести одиниць.

Хіти тижня. Знищити фінансову систему Росії: У США запропонували відключити РФ від світової доларової системи

середа, 22 серпень 2018, 2:00

США вирішили допомогти російській владі добитися перемоги на доларом, яку в якості курсу в травні проголосив президент РФ Володимир Путін.