Хіти тижня. Українські морпіхи почали випробування військових катерів "Кентавр" (фото, відео)

Один такий катер може розмістити на своєму борту до 32 чоловік десанту.

Морські піхотинці почали випробування нових катерів. Фото: MIL.IN.UA.

Морські піхотинці зі складу 36-ї бригади почали випробування десантно-штурмових катерів проекту "Кентавр-ЛК", які нещодавно прибули до Одеси. Про це повідомляє MIL.IN.UA, публікуючи фото і відео, передають Патріоти України.

Морські піхотинці у складі взводу перевіряли десантомісткість з розміщенням особового складу, спорядження і боєприпасів на борту десантно-штурмового катера. Як відомо, один такий катер може розмістити на своєму борту до 32 чоловік десанту.

Проектом передбачена їх максимальна швидкість - до 40 вузлів, яка досягається двома водометами виробництва компанії Hamilton Jet з Нової Зеландії.

У Кремлі постала дилема - кидати додаткові сили під власний кордон чи на фронт, - розвідка Британії

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:21

Перед керівництвом РФ постала значна дилема: перекидати додаткові сили до лінії фронту, чи посилювати захист власного кордону. Про це Міністерство оборони Великої Британії повідомляє у Twitter,передають Патріоти України. У зведенні зазначають, що добро...

Підіграє Х**лу: Орбан лякає Україну втратами під час контрнаступу та закликає до переговорів з РФ

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:47

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступив за припинення вогню і мирні переговори України та Росії до початку українського контрнаступу. Про це він заявив у п’ятничному інтерв’ю державному радіо, . Орбан сказав, що українці готують контрнаступ, яки...