Хіти тижня. України з Сирією їм замало: "Настало время для завоевания", - російський експерт про новий напрямок експансії недонаддержави

Новим фронтом для Росії може стати Арктика, де є великі запаси нафти.

Ілюстрація: mirprognozov.ru

Російська Федерація не без підстав проводить військові навчання в умовах вічної мерзлоти, і причиною цього є територіальні суперечки навколо Арктики. Таку точку зору в своїй статті для видання "Взгляд" представив російський військовий кореспондент Семен Пегов, повідомляють Патріоти України.

"Судячи з наявної у мене інсайдерської інформації, я можу сказати, що потрібно звернути увагу на Арктику, так як там хоча і вічна мерзлота, але вже почали розпалюватися територіальні суперечки, і наші десантники не дарма проводять на регулярній основі навчання у відповідних умовах", - заявив він. За словами Пегова, "настав час для завоювання" нових територій.

"Хотів би нагадати, що російський титановий прапор під товщею криги на арктичних глибинах встановили саме наші морські роботи – апарати "Мир-1" і "Мир-2". Не все ж їм в кіно зніматися, настав час завойовувати нові території - в цей раз морські", - стверджує він.

Варто зазначити, що свого часу британський таблоїд Daily Star написав, що Росія активно готується до "арктичної війні" за великі нафтові запаси регіону.

Хіти тижня. Скандальний пропагандист телеканалу "Росія 1" атакував президента України під час Мюнхенської конференції з питань безпеки (відео)

понеділок, 18 лютий 2019, 11:30

​На Мюнхенській конференції російські телевізійники безуспішно намагались взяти інтерв'ю у президента України Петра Порошенка. Побачивши, що добром не вийде, росіяни наважились на відчайдушний крок. Петро Порошенко відмовився розмовляти з пропагандиста...

Хіти тижня. "Россия - спонсор терроризма, или США готовят для Путина действительно "адский" удар", - блогер

понеділок, 18 лютий 2019, 10:00

"В Конгресс США внесен новый вариант закона, предусматривающего серьезные последствия для Путина. вновь поднимается вопрос включения России в список стран-спонсоров терроризма, - пише у своєму блозі Владислав Гірман, повідомляють Патріоти України, і п...