Хіти тижня. України з Сирією їм замало: "Настало время для завоевания", - російський експерт про новий напрямок експансії недонаддержави

Новим фронтом для Росії може стати Арктика, де є великі запаси нафти.

Ілюстрація: mirprognozov.ru

Російська Федерація не без підстав проводить військові навчання в умовах вічної мерзлоти, і причиною цього є територіальні суперечки навколо Арктики. Таку точку зору в своїй статті для видання "Взгляд" представив російський військовий кореспондент Семен Пегов, повідомляють Патріоти України.

"Судячи з наявної у мене інсайдерської інформації, я можу сказати, що потрібно звернути увагу на Арктику, так як там хоча і вічна мерзлота, але вже почали розпалюватися територіальні суперечки, і наші десантники не дарма проводять на регулярній основі навчання у відповідних умовах", - заявив він. За словами Пегова, "настав час для завоювання" нових територій.

"Хотів би нагадати, що російський титановий прапор під товщею криги на арктичних глибинах встановили саме наші морські роботи – апарати "Мир-1" і "Мир-2". Не все ж їм в кіно зніматися, настав час завойовувати нові території - в цей раз морські", - стверджує він.

Варто зазначити, що свого часу британський таблоїд Daily Star написав, що Росія активно готується до "арктичної війні" за великі нафтові запаси регіону.

Миттєва окупація Азовського моря: Тука висміяв заяву "невдалої копії Жириновського"

п’ятниця, 16 листопад 2018, 23:16

Технічно можливості заблокувати Азов для України у Росії є, але у Франца Клінцевича недостатньо повноважень, щоб приймати такі важливі рішення. В Україні не злякалися погроз російських депутатів закрити Керченську протоку і Азовське море для українськи...

Хіти тижня. Лаврова і Пєскова штовхали, як звичайних холуїв: У Сингапурі поліція відтерла "ближніх бояр" від Путіна (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 23:05

Наближені російського президента Володимира Путіна в черговий раз осоромилися на важливому міжнародному заході. У вівторок, 13 листопада, російський президент прибув до Сінгапуру, де проходить саміт Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН). Під ч...