Хіти тижня. "Вы фсьо врёти!": Тягнибок довів до сказу пропагандистів Кремля згадкою про території України в Росії (відео)

Так званий російський політолог почав переконувати скрепних співгромадян, нібито "українці просто не знають історії".

Олег Тягнибок. Фото: соцмережі.

Лідер політичної партії "Свобода" Олег Тягнибок розлютив росіян заявою про історичну приналежність Україні Брянської області РФ, передають Патріоти України.

Тягнибок нещодавно в одному з інтерв'ю нагадав, що в межах 1921 року територія України була в 1,6 рази більше, ніж зараз. Серед втрачених територій політик назвав Стародубщину (Брянська область), Холмщину (Польща), Надсяння (Польща) і Лемківщину (Словаччина).

У Росії досить швидко відреагували на висловлювання Тягнибока, зокрема, політолог Іван Мезюхо звинуватив його у брехні. "В Україні вже давно штампуються брехливі історичні підручники, що містять настільки фантастичні відомості, які просто не в'яжуться з такою серйозною дисципліною, як історія", - заявив росіянин.

"Усі їхні міркування про нової та новітньої української історії пов'язані з тим, щоб довести, що Україна - не Росія" - сказав він.

Відповідь на агресивну політику Москви: НАТО відпрацьовує швидке перекидання військ в регіон Чорного моря

субота, 23 жовтень 2021, 12:19

У НАТО наразі продовжують вивчати можливості для швидкого перекидання підкріплень в разі необхідності. Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на пресконференцію генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, зазначають Патріоти України. За словами С...

​Посла Австрії звинуватили у передачі Росії даних розслідування про походження "Новачка" і відсторонили від виконання посадових обов'язків

субота, 23 жовтень 2021, 10:43

Нинішній посол в Індонезії, імовірно, шпигував на користь Росії в 2017-2019 роках, коли працював генеральним секретарем МЗС Австрії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Kurier. Австрійські ЗМІ пишуть про те, що Йогшаннес Петерлік співпрацював...