Хіти тижня. "В мундирі СС "Галичина" не в'їдуть": Міністр закордонних справ Польщі зробив різку заяву проти українців

Правляча партія у Варшаві розривається між усвідомленням необхідності підтримки України від російської агресії, і потуранням своїм виборцям у цькуванні історичної пам'яті сусіднього народу.

Вітольд Ващиковський. фото:ukr.media

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що Варшава запускає процедури, які не дозволять людям, що демонструють вкрай антипольські погляди, в'їжджати в країну. Про це повідомило видання Onet.pl, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.

Ващиковський сказав, що Україна і Польща мають "різні концепції поєднання".

"Ми усвідомлюємо, наскільки важлива для нас Україна з точки зору геополітики, але українці, знаючи про це значення своєї країни для нашої безпеки, вважають, що в такому випадку питання, які нас розділяють, зокрема історичні, повинні зійти на другий, третій план", - зазначив глава МЗС Польщі.

Зокрема, він заявив про заборону в'їзду в Польщу людям, які "демонстративно носять однострої СС "Галичина".

"Зараз ми запускаємо процедури, які не будуть допускати людей, які демонструють вкрай антипольські позиції, на територію Польщі. Люди, які демонстративно носять однострої СС "Галичина", в Польщу не в'їдуть", - підкреслив польський міністр.

Він додав, що мова також йде про тих, хто заважає відновленню польських місць пам'яті: "Ті особи, які демонструють і використовують адміністративні інструменти проти Польщі, також зіткнуться з наслідками".

Як говорить Ващиковський, у нинішніх умовах він ще думає над тим, чи варто рекомендувати візит президента Польщі Анджея Дуди в Україну.

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...